Rzeczy, które wytatuowani ludzie są zmęczeni słuchaniem

Zwalniać z pracy.

Tak, mam tatuaże. Nie, nie możesz ich dotknąć.

Jest tylko kilka rzeczy bardziej irytujących niż przerwanie rozmowy przez nieznajomego, który chwyta mnie za rękę, aby lepiej przyjrzeć się cytatowi wytatuowanemu na moim ramieniu. Jeśli masz jakieś widoczne tatuaże, prawdopodobnie wiesz, dokąd zmierza ta sytuacja: Dlaczego dostałeś ten cytat? Co za tym kryje się? Czy to bolało? To zwykłe chwile, takie jak ta totalnego lekceważenia granic, mogą sprawić, że poczujesz się bardziej jak galeria sztuki lub spektakl niż jakaś osoba. Jeśli mnie nie znasz, nie wypytuj mnie osobistymi pytaniami, które zadano mi już sto razy i nadal nie chcę odpowiadać.

wytatuowana dziewczyna zła środkowym palcem

Źródło: Instagram @helgea88

Źródło: Instagram @helgea88

Czy twój zwierzak się denerwuje??

wytatuowany mężczyzna w bólutatuaż na ramieniu z rękawami harry potterstarsza pani z tatuażamidziewczyna z tatuażami na piersi i brzuchuŹródło: Instagram @sl277niebieskowłosa wytatuowana dziewczyna-samobójczynitatuaże dłoni na pięściwytatuowana para na trawiewytatuowana dziewczyna z fioletowymi włosamiwiersz wytatuowany na ramieniuŹródło: Instagram @sykorka.arttatuaż węża flashtatuaż dotykający memaŹródło: Instagram @Imgurtatuaż na boku z piórŹródło: Instagram @heresytattoomłoda dziewczyna wytatuowana na biodrzeportret artysty tatuażu w sklepie

Czy to bolało?

Źródło: Instagram @lh_tattoo

To chyba najbardziej irytujące i najczęstsze pytanie, jakie otrzymuję od ludzi. Igła wielokrotnie wstrzykująca tusz w skórę godzinami nie jest przyjemna. tak, to boli.

Jak je ukryjesz, gdy będziesz chciał się ubrać formalnie/na wesele?

Właściwie lubię kupować ubrania, które podkreślą moje tatuaże, zwłaszcza jeśli będę miała okazję ładnie się ubrać. Skoro je mam, dlaczego miałbym chcieć je zakrywać?

Czy jesteś uzależniony od tatuowania??

Nie. Jestem kolekcjonerem.

Cóż… Czy twój zwierzak był na liście? Daj nam znać w komentarzach i UDZIAŁ Ten artykuł!

Published
Categorized as Lista