Lista

Ryan Ashley Malarkey: Pierwsza dama mistrza tuszu

Inteligentna, seksowna i utalentowana

Pokłon w obecności wielkości.

Ryan Ashley Malarkey została pierwszą kobietą zwycięzcą Spike’s Ink Master po ośmiu sezonach i odniosła sukces w tym, co dziesiątki na jej pozycji miały nadzieję osiągnąć w wybitnym konkursie tatuażu.

Zanim zdobyła Amerykę i legendarnego tatuażystę Olivera Pecka, Malarkey była projektantką mody i właścicielką sklepu Strange and Unusual Oddities z zaledwie pięcioma latami tatuowania na swoim koncie. Jednak pomimo przeciwności, Malarkey wykorzystała surowy talent, nieustraszoną ambicję i to, co okazało się niepowstrzymaną mocą całkowicie kobiecego sojuszu, aby udowodnić sędziom, a także całemu narodowi, że jest najlepszą tatuatorką sezonu. osiem.

Malarkey jest artystką, która pokazała, że ​​potrafi się dostosować w każdej sytuacji, dlatego branża tatuażu i fani powinni być na bieżąco z jej kolejnymi tatuażami i ruchami

Okładka magazynu Ryan Ashley Inked

Źródło: Mark Mann

Zdjęcia: Mark Mann / Stylizacja: Stephen J Cucci / Włosy Butch Feist / Makijaż: Ryan Ashley Malarkey

Kliknij, aby przeczytać jej niesamowitą historię i zobaczyć jej wspaniałe zdjęcia.

Ryan Ashley Malarkey 1Ryan Ashley Malarkey 2Ryan Ashley MalarkeyRyan Ashley Malarkey 3Ryan Ashley Malarkey 4Ryan Ashley Malarkey 5ryan ashley malarkey selfieRyan Ashley Malarkey w kuckiryan ashley malarkey z warkoczemŹródło: Instagram @ryanashleymalarkeyRyan Ashley Malarky SpikeŹródło:

Jak to jest być? 'Mistrz pióra'?

Zdjęcia: Mark Mann / Stylizacja: Stephen J Cucci / Włosy Butch Feist / Makijaż: Ryan Ashley Malarkey

Ze wszystkich słów, których mógłbym użyć do opisania tego uczucia, musiałbym powiedzieć, że „honorowany” byłby najtrafniejszy. To szaleństwo wierzyć, że wygrałem tę grę, biorąc pod uwagę, jak wielu niesamowicie utalentowanych i różnorodnych artystów rywalizowało w tym sezonie. Ink Master to szalony, wieloaspektowy, triathlonowy tor przeszkód z tatuowaniem – ale w końcu to ART. Sztuka jest tak osobista i tak subiektywna, w tym przypadku wykorzystywana w grze konkursowej, w której jeden artysta walczy o zwycięstwo. I chociaż odniosłem zwycięstwo, muszę rozpoznać poziom umiejętności tak wielu moich konkurentów i przyznać, że gra mogła pójść na wiele innych sposobów – a wielu innych „zwycięzców” byłoby równie godnych.

Jak myślisz, że branża będzie się rozwijać pod względem równości płci w miarę upływu czasu??

Ludzie na całym świecie powoli się zmieniają, tak jak zmieniają się czasy. Widzę, że ten sam krąg starszych ludzi o staromodnym sposobie myślenia, którzy kiedyś komentowali, że to „grzech”, że taka ładna dziewczyna zniszczyła swoje ciało, teraz podchodzi do mnie, żeby mi o tym opowiedzieć. ich córka lub wnuczka z tatuażem i łączą się ze mną na tym poziomie. Ponieważ wszyscy w naszym społeczeństwie są wytatuowani, te staroświeckie typy ludzi mają wytatuowaną ukochaną osobę lub przyjaciela, który pozwala im postrzegać tatuaże jako sztukę, a nie oszpecenie ciała.

Czy uważasz, że Twoje tatuowanie zmieniło się od czasu rozpoczęcia konkursu??

Od czasu konkursu zmieniło się nie tylko moje tatuowanie, ale i moje ogólne spojrzenie na tatuaże. Zwykle pracuję sama w moim małym prywatnym studio i rzadko mam wpływy, porady lub krytykę z zewnątrz. Na początku bardzo trudno było usłyszeć niektóre z brutalnie dosadnych krytyki mojej pracy i chwilę zajęło mi uświadomienie sobie ich wartości i po prostu wysłuchanie. Ale zamiast udawać, że moja praca jest idealna i nieświadomie bronię niedoskonałości, wziąłem każdą odrobinę krytyki i poprawiłem. Pozwalam mojemu ego rozbić się na tyle, by odbudować się z tą nową wiedzą, za którą jestem tak wdzięczna.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ ZA KULISAMI WIDEO Z TESTOWANEJ SESJI RYANA ASHLEYA!

UDZIAŁ ten!