Poza atramentem: Alysha Nett strzela do Angeli Mazzanti

Isn'ona jest soczystą brzoskwinią?

Witam Inked Fami!

Chciałem przedstawić Ci Angelę Mazzanti! Ta pani to mądre ciasteczko. Dowiedziałem się, że przeniosła się do LA z Fresno po tym, jak zła sytuacja zmieniła się w triumfalną! Jest super bystra, ma świetne tatuaże i lubi medyczną marihuanę. Teraz to jest dziecko, które mogę mieć za sobą!

Zapoznaj się z poniższym wywiadem, aby dowiedzieć się więcej o jej charytatywnym wydarzeniu na temat rekwizytów 215, Compas Sesh, jej roli w branży marihuany oraz o tym, jak zaczęła pracować jako modelka. Nie zapomnij o galerii dymiących gorących zdjęć! Zrobiliśmy te zdjęcia w Los Angeles miesiąc temu, a teraz, gdy lato (technicznie) nas opuściło, czułem, że te zdjęcia w basenie naprawdę pozwalają, by lato trwało wiecznie.

Do następnego razu!

Alysha Xo

alysha Nett strzela do angeli mazzanti

Źródło: Inked Mag

Źródło: Inked Mag

Angela jest absolutnie oczkiem w głowie

alysha Nett strzela do Angeli Mazzanti na nadmuchiwanym holu do basenuAngela Mazzanti biustonosz do ręki toplessAlysha Nett strzela do Angeli Mazzanti z bliska strzał w bikinialysha Nett strzela do angeli mazzanti na różowym nadmuchiwanymAngela Mazzanti w krótkich spodenkachAngela Mazzanti jako Harley QuinnAlysha Nett strzela do Angeli Mazzanti z bliskaAngela Mazzanti na siłowni 2Angela Mazzanti selfiealysha Nett strzela do Angeli Mazzanti na różowym nadmuchiwanym palcu w ustachpaznokcie angela mazzantiAngela Mazzanti na podłodzeAngela Mazzanti w czarnej bieliźnieAngela Mazzanti w peruce

Cześć Angelo! Fotografowanie z Tobą było naprawdę zabawne – jesteś naturalny przed kamerą. Jak długo zajmujesz się modelowaniem?

Źródło: Inked Mag

To było świetne strzelanie z tobą! Ty'ponownie taką lalką, więc ja'modeluję obecnie od 7-8 lat.

Prawdziwy zwycięzca

To ustawia tamto; my'ponownie zakochany w Angeli Mazzanti. Co myślisz o swojej ostatniej uroczej damie? Daj nam znać, jeśli chcesz zobaczyć więcej jej w komentarzach i UDZIAŁ ta historia!

Published
Categorized as Lista