Lista

Niesamowite zdjęcia historii tatuażu w Stanach Zjednoczonych

Twój dziadek prawdopodobnie miał jakiś sekretny atrament

Ono'To niezwykle powszechne w dzisiejszych czasach zakrywanie prawie całego ciała tatuażami, chociaż możesz otrzymać kilka dziwnych spojrzeń, jeśli odważysz się nałożyć je na twarz. Tatuaże są't ekstremalna modyfikacja ciała, jaka była kiedyś w Ameryce, i wygląda na to, że my'wkrótce dotrze do połowy wszystkich Amerykanów, którzy mają co najmniej jeden tatuaż. Ale tak się nie stało'kiedyś tak było, a tutaj'jak to było dla poprzednich pokoleń?.

mężczyzna wytatuowany vintage

Źródło: Instagram @akashayne

Źródło: Instagram @akashayne

Czy dostałbyś tatuaż, gdyby to było ekstremalne tabu??

nora hildebrantmuzeum portu morskiego w pełni wytatuowanych mężczyznAutoportret Gusa Wagneramaude wagner klasyczna wytatuowana kobietatatuaż orzeł i tarczawytatuowany cyrk z początku XX wiekuWytatuowany marynarz na nowej koszulce USAkobieta z czasów wojny pokazująca tatuażrocznika grupa wytatuowanych ludziwytatuowana kobieta w stylu vintagevintage wytatuowana kobieta pozujepiękna kobieta w majtkach wytatuowanakobieta obok maszynki do tatuażuKoronkowe selfie Stephanie Marazzo

Pierwszy sklep

Źródło: Time.com

Podczas gdy ludzie w Ameryce zostali zepchnięci do tatuowania w jakikolwiek sposób, jaki napotkali (zazwyczaj niehigieniczne), Martin Hildebrandt postanowił otworzyć prawdziwy sklep w 1870 roku w Nowym Jorku.

Dziewczęce sprawy

Chociaż było kilka kobiet, które dostały tusz, jak widać na pokazach bocznych, uważano to za rzecz męską. Ale wraz z pojawieniem się gangów motocyklowych po wielkich wojnach, więcej kobiet dostało tusz. Jednak często można zobaczyć symbole własności, takie jak markowe etykiety odzieży wytatuowane na kobietach motocyklistów.