Najlepsze piercingi skórne, które działają NIESAMOWITE z tatuażami

Po prostu pasują do siebie!

Kolczyki skórne zrobiły ogromny rozgłos w ciągu ostatniej dekady i coraz więcej osób odkrywa, że ​​stanowią świetny dodatek do wcześniej istniejących tatuaży. To tylko kwestia czasu, zanim zaczęliśmy widzieć mnóstwo tatuaży, które wykorzystują skórę do tworzenia harmonijnych, trójwymiarowych elementów, które są naprawdę wyjątkowymi dziełami sztuki.

Tak jak wtedy, gdy'dostaję regularny tatuaż, to'zawsze dobrze jest "robić zakupy" i poznaj innych ludzi's tatuaże, które działają (lub nie't pracować) przed wejściem pod igłę. Jeśli ty'myślisz o dodaniu kolczyków skórnych do istniejącego tatuażu lub chcesz zacząć od zera z czymś, co wykorzystuje go od samego początku – ty'Całkowicie skorzystam z niektórych pomysłów w poniższej galerii!

Źródło: Instagram @blackfluidtattoo

Źródło: Instagram @blackfluidtattoo

Źródło: Instagram @blackfluidtattoo

przywdziewać'nie przekłuć skóry przed ich sprawdzeniem!

Źródło: Instagram @fraska_piercerŹródło: Instagram @atipikotatoosŹródło: Instagram @thi_lopes29Źródło: Instagram @bloodless.tattooshopŹródło: Instagram @caos_tattoo_shopŹródło: Instagram @piercingsbyredŹródło: Instagram @tattooexperienceŹródło: Instagram @swifteey_ashwood_piercingsŹródło: Instagram @piercing_tattoo_leottaŹródło: Instagram @visualsquareŹródło: Instagram @tattoosbyrosieŹródło: Instagram @zwarthartŹródło: Instagram @pierceexpressŹródło: Instagram @simonettequarentelliŹródło: Instagram @tamy_tam80Źródło: Instagram @chardubzŹródło: Instagram @ty_ant53Źródło: Instagram @blackfluidtattooŹródło: Instagram @jojopieroŹródło: Instagram alfie1376

Oko tygrysa

Źródło: Instagram @fraska_piercer

Ty'Zauważę, że wiele zwierzęcych tatuaży odnajduje nowe życie, gdy dostaną w nich trochę rocka. Ten tygrys nie jest wyjątkiem… ale hej, czy on na mnie patrzy?

Published
Categorized as Lista