Lista

Najbardziej szalony At Bat Rozgrzewka na planecie

Nigdy nie widziałem czegoś podobnego!

Kiedy bierzesz udział w profesjonalnej grze sportowej, tam'masz dość dużą szansę?'Zobaczę kilka spektakularnych ruchów na boisku, korcie lub ringu. Nie, nie jesteśmy't mówienie o niesamowitym złapaniu, niesamowitym rzucie lub grze, która wygrała ostatni punkt (choć to też jest całkiem fajne). Nie, mówimy o ruchu gracza z ciągiem, czy jest to taniec zwycięstwa, czy przypadkowe przesądne ruchy, które atleta musi wykonać przed pewnym manewrem.

Chłopiec w tym filmie ma kilka interesujących ruchów podczas rozgrzewki do gry i bawi miliony ludzi na całym świecie!

Gracz baseballa skaczący w powietrzu

Źródło: YouTube/kenanasq

Źródło: YouTube/kenanasq

Sprawdź jego ruchy!

Strzał z boiska baseballowegoGracz baseballa kręciGracz baseballa skaczący w powietrzu

Jak to się zaczyna

Źródło: YouTube/kenanasq

Ok, więc pełne ujawnienie, nie jestem największym fanem sportu, więc'Nie jestem do końca pewien, co dzieje się podczas meczów baseballowych, przed czy po, ale prawdopodobnie domyślam się, że jest to dość niezwykłe. Film zaczyna się od panoramowania boiska baseballowego z japońskim zespołem szkolnym szykującym się do gry "Będziemy Cię kołysać."

Sprawdź te ruchy!

Źródło: YouTube/kenanasq

Całkiem szalone, prawda? A jak ci się podobało to licealne wykonanie słynnej piosenki Queen? Tak dobrze, jak się spodziewałeś, myślimy. Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tego filmu i nie zapomnij UDZIAŁ Ten artykuł!