Lista

Najbardziej bolesny film o przekłuwaniu

Czy'nie widzę, że nadchodzi!

Pierwsze przekłucie może być jednym z najbardziej przerażających momentów, w których się znajdujesz'prawdopodobnie zajmę się; Zwłaszcza jeśli ty'ponownie całkiem młoda w tym czasie. Sama myśl o przepuszczeniu czegoś przez ciało może sprawić, że poczujesz się trochę nieswojo. Tam'Nie ma wątpliwości, że niektórzy ludzie mieli naprawdę okropne doświadczenia, kiedy coś przekłuli, a ten film jest zdecydowanie przykładem jednego z tych momentów.

przekłuwanie ust instagram obraz salon usta

Źródło: Instagram @buttonnoseblues

Źródło: Instagram @buttonnoseblues

Wygrałeś't uwierzyć, jak to się stało!

uzyskiwanie przebitego pistoletu na kolczyk na instagramieprzekłuwanie ucha Daith instagram tatuaż

Ono'czy liczy się myśl

Źródło: Instagram @xsugar_candyx

Kiedy dostajesz piercing przez większość czasu, to's to myśl, która powoduje większość straszenia, a nie rzeczywista sytuacja?.

Czasami, gdy ktoś myśli o czymś takim przez tak długi czas w oczekiwaniu, staje się to przerażające z powodu własnego działania i przemyślenia.

Zimny ​​jak kamień

Sprawy mogą się potoczyć na różne sposoby. Możesz się bać i wariować, albo możesz być jak ta młoda dziewczyna i bardzo się bać, ale bierz to jak mistrz i nawet się nie wzdrygaj!

Auć!

Jeśli chodzi o reakcje, ta może być absolutnie najlepsza. Mimo że dziewczyna, która została przekłuta, była tą, która się bała, to ona:'t naprawdę ten w niebezpieczeństwie.

Facet robiący piercing na pewno nie?'Nie widzę tego nadchodzącego!

Daj nam znać, co myślisz w komentarzach i nie'nie zapomnieć UDZIAŁ Ten artykuł!