Lista

Mężczyzna robi kupę na innego kierowcę w Road Rage Attack!

Naprawdę gówniany kierowca!

Wszyscy jesteśmy dość dobrze zaznajomieni z furią drogową i większość z nas doświadczyła tego zjawiska z obu stron, będąc oprawcą i oprawcą. Wszyscy dobrze znamy również standardowe środki wyrazu wściekłości drogowej, przekleństwa, machanie rękami, przerzucanie ptaka, chodzenie ogonem, migające reflektory itp..

Cóż, Henry George Weaver z New Tripoli stoi w obliczu oskarżenia o nękanie po tym, jak rzekomo, no cóż, chcieliśmy, aby raport policji stanowej Pensylwanii wyjaśnił, co się stało.

160127111232-road-rage-fight-goes-viral-pkg-00002310-large-169

Około 20:45 w piątek, 7 czerwca 2018 r. na skrzyżowaniu tras 309 i 100 w Heidelberg Township doszło do kłótni pomiędzy Henrym Georgem Weaverem a niezidentyfikowanym kierowcą innego pojazdu.

RoadRageTeaser

"Oskarżony (Henry George Weaver) i ofiara wdali się w kłótnię na drodze, co doprowadziło oskarżonego do wypróżnienia się na ofierze”.

Kluczowym słowem jest tam „on”. Pan Weaver rzeczywiście srał na ulicy i rzucił w ofiarę kałem, jak może to zrobić wściekła małpa, ale raczej znalazł okazję podczas zamieszania, aby faktycznie wypróżnić się na ciało ofiary.

kupa wściekłości towarzyskiej

Będziemy uważnie przyglądać się tej historii i informować Cię o wszelkich nowych szczegółach!