Mężczyzna podaje amputowaną stopę jako mięso taco „przyjaciołom”!

To taco pachnie śmiesznie!

Wierzcie lub nie, tylko jeden stan w Unii ma federalne prawo zabraniające spożywania ludzkiego mięsa (Idaho). To prawda, że ​​istnieją prawa zabraniające morderstwa, kupowania i sprzedawania ludzkiego mięsa oraz profanacji zwłok, które sprawiają, że kanibalizm jest imprezą obiadową do zorganizowania, ale technicznie legalne w pozostałych 49 stanach. A ponieważ Incredably ShinyShart jadł własne ciało, wielu twierdzi, że był to etyczny kanibalizm. Wiem, co mówisz: „A co z jego przyjaciółmi, prawda?” Cóż, teraz, gdy wszystko jest na stole (gra słów zamierzona), zobacz, jak użytkownik Reddit o nazwie IncredibleShinyShart przyszedł, aby odciąć nogę, a następnie podać mięso z kończyn swoim przyjaciołom w taco! Magazyn Vice usiadł (nie przy posiłku) z 38-latkiem, aby poznać fakty. Oto kilka „soczystych” fragmentów.

1528745446340-RdM33In

Zdjęcia dzięki uprzejmości Niesamowicie ShinyShart

To taco pachnie śmiesznie!

Kiedy VICE zadało oczywiste pytanie: „Dlaczego?”, Shiny odpowiedział: „Początkowo chciałem, aby to było wypchane lub liofilizowane. Jak fajnie by było, gdyby moja liofilizowana lub wypchana stopa stała wokół domu jako lampa, ogranicznik do drzwi czy coś w tym rodzaju?Nie wiedzieliśmy nawet, że można zabrać ze sobą nogę do domu, ale według artykułu VICE Shiny mówi, że to było łatwe. Musiał tylko wypełnić kilka dokumentów, które stwierdzają, że ze względów religijnych musi zostać pochowany w całości. Szpital dał mu stopę w czerwonej torbie na bioodpady i wyskoczył.Według artykułu VICE decyzja była pod wpływem chwili. „Szybko wyjąłem nóż z kuchni i odciąłem kawałek górnej części goleni. Skóra była już trochę oderwana od operacji, odsłaniając duży kawałek mięśnia. Właśnie wziąłem mięsień. Wkładam go do plastikowej torby i wkładam do zamrażarki”. Potem miał odlewaną nogę, a następnie ją skremowano. Shiny zaprosił następnie 11 przyjaciół i „wyzwał” ich do udziału w etycznym kanibalizmie. Podjęło go tylko 9 osób.Kiedy wreszcie nadeszła epicka noc, zamarynował stopę przez noc, a potem przygotował mięso? Powiedziałem szefowi kuchni swój pomysł, a po kilku dniach zastanowienia się powiedział: „OK, zróbmy to. Zamierzam to przygotować, a wy po prostu przyjdźcie jutro. Marynował go przez noc i podsmażał z cebulą, papryką, solą, pieprzem i sokiem z limonki. Następnie podał go na kukurydzianych tortillach z sosem pomidorowym.Trzeba było zadać pytanie za milion dolarów i VICE tak zrobiło. „Ten szczególny krój był bardzo mocny. Miała bardzo wyraźny, mięsisty smak. Mięsień, który przeciąłem, był twardy i gumowaty. Smakowało dobrze, ale doświadczenie nie było najlepsze”.Jak zareagowali przyjaciele Shiny'ego? „Jeden przyjaciel musiał napluć mnie na serwetkę”. Inny z jego przyjaciół zadzwonił następnego ranka do Shiny'ego z tą wiadomością: „Hej, żeby wiedzieć, że cię wywaliłem. Przepraszam.

Dlaczego?

Kiedy VICE zadało oczywiste pytanie: „Dlaczego?”, Shiny odpowiedział: „Początkowo chciałem, aby to było wypchane lub liofilizowane. Jak fajnie by było, gdyby moja liofilizowana lub wypchana stopa stała wokół domu jako lampa, ogranicznik do drzwi czy coś w tym rodzaju?

Published
Categorized as Lista