Lista

Mac Miller nie żyje w wieku 26 lat! Pozorne przedawkowanie

Narkotyki twierdzą kolejny młody talent!

Nie jest tajemnicą, że Miller od lat walczy z demonami nadużywania substancji. W rzeczywistości problem nadużywania substancji najwyraźniej wpłynął na rozstanie między Macem a Arianą Grande.

Mac prawie się zabił w maju, kiedy owinął swój biały wagon G wokół słupa telefonicznego i ostatecznie został aresztowany za jazdę pod wpływem.

mac-miller-911-aresztowany-ftr

W rzeczywistości uciekł z miejsca zdarzenia, uderzając go i uciekając, i chociaż minęło sporo czasu po wypadku, kiedy policjanci przybyli do jego domu, Mac wciąż przekraczał dwukrotność dozwolonego limitu.

Po jego aresztowaniu Ariana napisała na Twitterze, "Pls zadbaj o siebie" i był wyraźnie zaniepokojony nadużywaniem substancji. W kolejnych wywiadach z Arianą wyjaśniła, że ​​„… jego nadużywanie substancji było zerwaniem umowy w ich 2-letnim związku”.

NOWY JORK, NY - 28 sierpnia: Mac Miller i Ariana Grande siedzą na widowni podczas 2016 MTV Video Music Awards w Madison Square Garden 28 sierpnia 2016 w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Kevin Mazur/WireImage)

NOWY JORK, NY – 28 sierpnia: Mac Miller i Ariana Grande siedzą na widowni na 2016 MTV Video Music Awards w Madison Square Garden 28 sierpnia 2016 w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Kevin Mazur/WireImage)

Niektórzy obwiniali Arianę za Mac's DUI, a ona odpowiedziała, "Nie jestem opiekunką ani matką i żadna kobieta nie powinna czuć, że tak jest. Opiekowałem się nim i starałem się podtrzymać jego trzeźwość & modlił się o jego równowagę przez lata." Ona dodała, "Oczywiście, że nie't podzielić się tym, jak trudne lub przerażające było to, kiedy to się działo, ale było."

Niesamowicie jego mixtape z 2014 roku, "Twarze," mówi się, że jest bardzo autobiograficzna i są wzmianki o używaniu narkotyków i przedwczesnej śmierci.

Mac-Miller-1-920x584

W 2012 roku Mac powiedział, "i'Wolę być banalnym białym raperem niż odurzonym bałaganem, który potrafi…'nawet nie wydostał się z domu. Przedawkowanie po prostu nie jest fajne. Jesteś skończony'nie przeszedł do historii, ponieważ przedawkowałeś. Po prostu umierasz."

W czwartek wieczorem Mac opublikował wideo z gramofonem i słyszysz jego piosenkę, "Tak to idzie," który zawiera teksty, "Dziewięć żyć, nigdy, nie umieraj, jebać niebo, ja'wciąż dostaję' wysoka."

Mac-Miller_05-17-2018-714x535

Mac miał rozpocząć trasę koncertową w przyszłym miesiącu.