Lista

Leczenie suche a owijanie Leczenie nowego tatuażu: który jest odpowiedni dla Ciebie?

Który do ciebie pasuje?

Opinie są jak sztuka… różne ciosy dla różnych ludzi. Ale niektóre opinie to poważna sprawa, na przykład kiedy nadszedł czas na wyleczenie najnowszego tatuażu. Czyjej opinii słuchasz? (Wybierz jedno.)

1. Twój przyjaciel, który kiedyś miał faceta, powiedział mu, że dziewczyna jego przyjaciela używała mieszanki masła kakaowego i lubrykantu, pakując co drugi dzień, przez dziesięć tygodni.

2. Cokolwiek powie Siri, o ile zgadza się z Zapytaj Google.

3. Ta gorąca laska, która spieniła twoją latte i wygląda, jakby była warta poznania, która może mieć atrament lub nie. (Dowiesz się, kiedy dotrzesz do niej.)

4. Twój tatuażysta.

Gdyby tylko matura była tak łatwa.

Oto problem, że tak powiem: nawet tatuatorzy mają różne opinie na temat gojenia na sucho i gojenia okładem. Przyjrzyjmy się zatem podstawom leczenia Twojej najnowszej sztuki do noszenia. Następnie porozmawiamy o tym, jak wybrać najlepszą dla Ciebie metodę….

świeży tatuaż pokryty plastikową folią

Źródło: Instagram @peter7g7nl

Źródło: Instagram @peter7g7nl

Każda metoda może przynieść sukces!

czyszczenie nowego tatuażuzabandażowany tatuaż z plastikową foliąpiękna wytatuowana dziewczyna z kremem do tatuażutrzy ujęcia tatuażu smoka na ramieniutatuaże stóp kobietzbliżenie tatuażu w plastikowym opakowaniutatuaż symboli praniazbliżenie peelingu tatuażŹródło: Instagram @best_tattoo_ever

Suche: krok pierwszy

Źródło: Instagram @_kare_niedźwiedź_

Twój artysta zabandażuje cię, kiedy skończy; pozostaw bandaż na 1-2 godziny. Następnie ostrożnie zdejmij bandaż. Oczyść tatuaż letnią wodą i łagodnym, antybakteryjnym (bezzapachowym) środkiem czyszczącym, aby spłukać błyszczącą powłokę, która mogła utworzyć się na powierzchni tatuażu. Na koniec osusz go czystym ręcznikiem papierowym i pozostaw do wywietrzenia.