Księżniczka Leia nago! Witamy w Imperium STRIPS Powrót!

Obi-Wan KeNudie!

Co mają ze sobą wspólnego Luke Skywalker, Nicki Minaj, dominatrix Darth Vader i Highway to Hell AC/DC? Czekaj, jest więcej. Luke Skywalker nie tylko twerkuje do Nicki Minaj, ale potem ONA zaczyna zdejmować ubrania! Witamy w Imperium Strips Back! Na scenach w Sydney w Australii od 2011 roku Empire Strips Back rozpoczął się od małego, undergroundowego występu, który szybko rozrósł się dzięki poczcie pantoflowej.

Program został stworzony przez Rissala S. Beattie jako pierwotnie trzydniowy limitowany bieg. Cóż, teraz, po występie ponad 50 000 osób, The Empire Strips Back zmierza do wybrzeży Ameryki!

Jak uchodzą im na sucho prawne konsekwencje używania kostiumów z motywem Gwiezdnych Wojen itp. Cóż, ponieważ Australia, Anglia i Stany Zjednoczone mają dość liberalne prawa, jeśli chodzi o „parodię”, i na szczęście Imperium Strips Back spada pod ta kategoria.

Więc przygotuj się Ameryko na najseksowniejsze Gwiezdne Wojny, jakie kiedykolwiek widziałeś!

c700x420

Obi-Wan KeNudie!

Hełmy i topy są zdejmowane!Czy kiedykolwiek myślałeś, że Tusken Raider byłby seksowny?Nadszedł czas, aby oddać się obcemu seksowi!To imperialne pośladki!„The Empire Strips Back: A Burlesque Parody” pojawi się w Fox Performing Arts Center w Riverside w czwartek, 31 maja oraz w teatrze w Ace Hotel w Los Angeles w piątek, 1 czerwca. (Zdjęcie dzięki uprzejmości The Empire Strips Back)Przesuń się Real Doll, to najseksowniejszy robot seksualny!Odpowiednia wysokość do akcji Royal Guard Goochie!

Topless szturmowcy!

Hełmy i topy są zdejmowane!

Published
Categorized as Lista