Lista

Kat Von D do Amber Rose! CELEBRYTKI TATUAŻ Złamanego Serca!

JAK ICH MIŁOŚĆ, TE TATS NIE BYŁY NA WIECZOŚĆ!

Każdemu, kto kiedykolwiek zrobił tatuaż swojej dziewczyny lub żony, czy to portret, imię, czy jakiś banalny wyraz twarzy, który dzielili – kilka minut po tym, jak to zrobili, przez głowę przelatuje myśl: „A co, jeśli nasz związek się skończy?”. Bardziej odpowiednim pytaniem, które powinno być kilka minut po zrobieniu takiego tatuażu, jest: „Co mam zamiar zrobić, gdy ten związek się skończy?”.

Cóż, masz prawie trzy opcje, cztery, jeśli trochę zwariowałeś. Możesz to po prostu zostawić i sobie z tym poradzić. Wyjaśnij swojemu kolejnemu znaczącemu, że już nic dla ciebie nie znaczą, co niewątpliwie będzie oznaczało, że będziesz musiał wytatuować sobie jego imię. Możesz to ukryć. Tylko upewnij się, że idziesz do kogoś, kto specjalizuje się w tuszowaniu. Możesz go wylizać, co boli jak drań. Albo możesz to wyciąć! Zgadza się. Obejrzyj pokaz slajdów i zobacz, która celebrytka faktycznie wycięła tatuaż!

c717af3184adf0e32add789302934314

JAK ICH MIŁOŚĆ, TE TATS NIE BYŁY NA WIECZOŚĆ!

Pete zakrył twarz byłej dziewczyny Cazzie David na ramieniu. Przykrywkę wykonał Jon Mesa.Mel B przeszła zabieg usunięcia imienia jej byłego męża Stephena Belafonte z jej tatuażu „Stephen, dopóki śmierć nas nie rozłączy, ty jesteś moim sercem”.Rose zdecydowała się ukryć tatuaż swojego byłego Wiz Khalifa jakimś kolesiem w okularach przeciwsłonecznych.Kaley miała na plecach wypisaną datę ślubu. Cóż, kiedy małżeństwo z Ryanem Sweetingiem się skończyło, tatuaż się pożegnał..C mon, jak szalony możesz być, myśląc, że Charlie Sheen będzie wierny?Von D dostał portret Jessego Jamesa jako młodego chłopca wytatuowanego na jej klatce piersiowej, gdy się spotykali. Obiecała zachować go nawet po rozpadzie pary. Ale już go tam nie ma!

PETE DAVIDSON

Pete zakrył twarz byłej dziewczyny Cazzie David na ramieniu. Okładkę wykonał Jon Mesa.