Lista

Josh McDermitt z TWD i absolwent AHS Jamie Brewer omawiają swój nowy program i bazy fanów

Amy and the Orphans Rondo Laura Pels Theatre AMY I sieroty OBSADZONA Vanessa Aspillaga Kathy Mark Blum Jacob Jamie Brewer Amy Diane Davis Sarah Josh McDermitt Bobby Debra Monk Maggie Edward Barbanell Gotowość do Andy'ego AMY I sieroty Twórca Lindsey Ferrentino Dramatarz Scott Ellis Reżyser Rachel Hauck Projektant Alejo Vietti Projektant kostiumów Kenneth Posner Projektant oświetlenia John Gromada Kompozycje dźwiękowe i oryginalne Liz Hayes Trener wokalny Davin De Santis Kierownik sceny produkcyjnej Raynelle Wright Asystent kierownika sceny PRZYJACIELE NA FACEBOOKU ŚLEDŹ NAS NA TWITTERZE OBEJRZYJ NAS NA YOUTUBE KONTAKT |BILETY & ZASADY | MIEJSCA I WSPÓŁPRACA TEATRY | BLOG RUNDA | SKLEP RONDO Biura administracyjne: Roundabout Theatre Company, 231 West 39th Street, Suite 1200, Nowy Jork, NY 10018 Teatr Stephen Sondheim | Teatr American Airlines | Studio 54 | Harold & Miriam Steinberg Center for Theatre / Teatr Laury Pels / Teatr Black Box

Amy and the Orphans Rondo Laura Pels Theatre AMY I sieroty OBSADZONA Vanessa Aspillaga Kathy Mark Blum Jacob Jamie Brewer Amy Diane Davis Sarah Josh McDermitt Bobby Debra Monk Maggie Edward Barbanell Gotowość do Andy’ego AMY I sieroty Twórca Lindsey Ferrentino Dramatarz Scott Ellis Reżyser Rachel Hauck Projektant Alejo Vietti Projektant kostiumów Kenneth Posner Projektant oświetlenia John Gromada Kompozycje dźwiękowe i oryginalne Liz Hayes Trener wokalny Davin De Santis Kierownik sceny produkcyjnej Raynelle Wright Asystent kierownika sceny PRZYJACIELE NA FACEBOOKU ŚLEDŹ NAS NA TWITTERZE OBEJRZYJ NAS NA YOUTUBE KONTAKT |BILETY & ZASADY |MIEJSCA & TEATRY | BLOG RUNDA | SKLEP RONDO Biura administracyjne: Roundabout Theatre Company, 231 West 39th Street, Suite 1200, Nowy Jork, NY 10018 Teatr Stephen Sondheim | Teatr American Airlines | Studio 54 | Harolda & Miriam Steinberg Center for Theatre / Teatr Laury Pels / Teatr Black Box

Dla Josha McDermitta i Jamiego Brewera zagranie w off-broadwayowskiej familijnej komedii Amy and the Orphans jest wspaniałym odejściem. Ta pierwsza jest przyzwyczajona do interakcji z przesiąkniętymi krwią zombie jako tchórzliwe sprytne spodnie dr Eugene Porter w The Walking Dead (TWD), podczas gdy ta druga wyrobiła sobie markę pojawiając się w kilku wcieleniach Ryana Murphy’ego's American Horror Story (Nan!). Niedawno spotkałem się z tą dwójką i zapytałem ich o występ na scenie w Nowym Jorku (pokaz gra na bardzo ograniczonym zaangażowaniu w Laura Pels Theatre w The Harold and Miriam Steinberg Center for Theatre), ich kultowych zwolennikach i jaki będzie ich następny ruch.

Josh McDermitt

Twoja kariera jest wszechstronna, od pracy w komedii, przez radio, po, no cóż, dramat o zombie. Z twoim doświadczeniem w stand-upie i podbijaniu wszystkich innych mediów, teatr wydawał się naturalnym postępem?

Na tym etapie zacząłem i chociaż nie'Uważam to za powrót, to było coś, do czego zawsze wracałem i do którego będę wracał przez całą moją karierę. Kiedy ja'W Los Angeles i mam czas, występuję z moją grupą skeczową i improwizowanej komedii. Tam'To nic innego jak natychmiastowa reakcja publiczności, która pomoże ci poczuć, że żyjesz. Wspaniałą rzeczą w teatrze jest to, że mamy dużo czasu, aby siedzieć z materiałem. Spóźniamy się z Amy and the Orphans i wygląda na to, że wciąż dokonujemy nowych odkryć na temat naszych postaci i historii. To'ekscytujące! Mieć coś, co nie jest't po prostu żyć i oddychać przy każdym występie, ale w materiale to jest to, co kocham najbardziej.

Co przyciągnęło Cię do roli Bobby’ego??

Lindsey Ferrentino napisała niesamowitą sztukę i po raz pierwszy zauważyłem, ile warstw ma każda postać. To są rzeczy, których szukam w postaci; ktoś bogaty w emocje, skonfliktowany w swoich decyzjach itp. Czuję, że Bobby jest człowiekiem, który stara się postępować właściwie, ale jednocześnie jest sparaliżowany w swoim działaniu. On's nie do końca pewien, jak postąpić właściwie. On'jest też dość daleko od innych postaci I'grałem i to's zawsze coś, czego szukam, aby mnie podekscytować, a nie w rutynę.

Czy możesz ze mną porozmawiać o dynamice pracy z Jamiem i obsadą??

Ono'Ciężko pracuje się z Jamiem i resztą obsady, ponieważ nikt nie jest pokryty krwią zombie i szczerze mówiąc nie mam pojęcia, co zrobić z partnerem sceny, który wziął prysznic wcześniej tego dnia. Ciągle spoglądam na Jamiego i spodziewam się, że po zabiciu szwendacza zobaczę, jak się poci, ciężko oddycha z maczetą w dłoni, ale tak się nigdy nie dzieje. I tak trzyma mnie na palcach. Oczywiście ja'Żartuję… bawimy się świetnie i dużo się pośmialiśmy.

Ale ja'miałem też zaszczyt spotykać się i poznawać Eddiego Barbanella, który jest Jamie's dublet na środowe i sobotnie poranki. Wszyscy dobrze ze sobą współgrają i stawiają historię na pierwszym miejscu. To'jest ważne. Gdyby w grupie był śmierdzący, byłoby to katastrofalne. Całe to doświadczenie od góry do dołu to coś, co będę pielęgnować przez resztę mojej kariery.

Czy ty i Jamie dzieliliście się horrorami z fanboyów??

Hahaha nie… Myślę, że tak samo pasjonaci jak nasi fani, żaden z nas nie ma horrorów. Ono'Fajne jest to, że fani są żarliwi i przyjmują każdy występ tak bardzo, jak oni. Ono'wspaniale jest widzieć małe dzieci przebrane za twoją postać lub kogoś innego'babcia przebiera się za Maggie. Ten pokaz'Baza fanów obejmuje bardzo szeroki przedział wiekowy, a bycie częścią tego, bycie częścią czegoś, co połączyło tak wielu ludzi, jest niesamowite. Myślę, że Jamie się zgodzi, to'jest specjalne.

Czy jesteś już stopniowany z byciem w tak absurdalnie popularnym serialu??

Tak naprawdę nigdy się nie starzeje. Byłem wielkim fanem TWD, zanim zacząłem nad nim pracować, więc…'Nadal jestem naprawdę podekscytowany byciem częścią tego programu. i'powiedziałem to wiele razy, ale wydaje mi się, że'uderzyłem w "loteria fanów" będąc na TWD. i'jestem wdzięczny; niewiele osób ma taką okazję.

Eugene jest dziś zdecydowanie poważniejszy. Tęsknisz za nim tylko za to, że jest dziwacznym, słabym kolesiem??

nadal myślę, że on'jest słaby! On'próbuje odnaleźć swoją siłę i swoją drogę na tym świecie. Wciąż zastanawia się, czy on…'jest ocalałym i, oczywiście, jest. Istnieje wiele sposobów na przetrwanie na tym świecie, a frustrowanie ludzi tylko przez dbanie o siebie jest z pewnością jednym ze sposobów na zrobienie tego, tak jak zrobił to Eugene. Ale my'Widziałem pęknięcia tu i tam, momenty, w których szuka innych i dla mnie to jest takie zabawne. Wewnątrz tej samolubnej powierzchowności kryje się bezinteresowna osoba, czuję to! Mam tylko nadzieję, że kiedyś będziemy mogli zobaczyć tę jego część bardziej.

Czy masz własne teorie, jak skończy się TWD lub jak skończy się twoja postać??

Staram się nie myśleć o tym, jak serial się skończy, ponieważ jakikolwiek głupi pomysł, który wpadnę, zostanie odrzucony, gdy prawdziwy pisarz dostanie się do historii! I ja'powiem o Eugene'śmierci… dlaczego musi umrzeć? Dlaczego?'żyć wiecznie? Może to'To odpowiedź na wykręt… bohater. Eugeniusz umierający jako bohater byłby satysfakcjonującym sposobem na zobaczenie tej postaci'Łuk dobiega końca. Ale ja'wciąż ciągnę za niego, aby nadal był karaluchem, którym jest i nigdy nie umrze 🙂

Czy po TWD widzisz więcej teatru w swojej przyszłości – latanie balonem, telewizja, filmy, po trochu jedno i drugie??

Zdecydowanie widzę w przyszłości więcej teatru, a ja nie'Aby to się stało, nie trzeba koniecznie czekać, aż TWD się skończy. Dla mnie ja'ciągnie mnie do ciekawych postaci, które są częścią dobrych historii. Więc czy to'telewizji, filmu lub teatru, ja'będę otwarty na wszystko.

Jamie Brewer

Twoje pochodzenie jest w teatrze, porozmawiaj ze mną o tym, jak to jest satysfakcjonujące'występowała w Amy and the Orphans w Nowym Jorku.

Za każdym razem, gdy jestem na scenie, uwielbiam słyszeć reakcję publiczności. Słyszenie ich śmiechu dodaje energii wszystkim na scenie, łącznie ze mną. Fantastycznie było pracować z tak wieloma utalentowanymi & doświadczeni aktorzy. Tak wiele nauczyłem się od naszego dyrektora Scotta Ellisa. Jestem tak szczęśliwy, że spotkałem niesamowitego dramaturga, a teraz moją życiową przyjaciółkę Lindsey Ferrentino. Zrealizowanie tej wspaniałej sztuki z Teatrem Rondo było dla mnie spełnieniem marzeń!

Czy granie postacią taką jak Amy po pracy nad American Horror Story to orzeźwiające??

Amy to zupełnie inna postać niż wszystkie inne postacie, które grałem w American Horror Story. Amy jest wzorowana na ciotce dramaturgów, więc aby zagrać tę postać, musiałem poznać jej zwyczaje i styl życia. Dzięki tej postaci otrzymuję natychmiastową reakcję publiczności teatralnej na jej zabawną osobowość. Dzielenie się czyimś prawdziwym życiem rodzinnym ze światem jest tak satysfakcjonujące.

Skoro o tym mowa, czy możesz opisać, jak to jest być częścią tak kultowego zjawiska jak AHS?

To niewiarygodne! Wspaniale jest pokazywać różne strony tego, kim jestem, gdy przedstawiam postacie takie jak Adelaide, Nan, Marjorie i Hedda. Uwielbiam też być częścią tego niesamowitego show! Jestem bardzo wdzięczny, że Ryan Murphy dał mi możliwość uczestniczenia w tym kultowym zjawisku. Na zawsze zmieniło moje życie! Fani AHS są tak niesamowici i ekscytująco spotykają się wszędzie!

Czy ty i Josh dzielicie się fanboyowymi opowieściami grozy??

Josh jest naprawdę miłym facetem i świetną osobą do współpracy. To fajnie po spektaklu, że fani Walking Dead i fani AHS mieszają się ze sobą na zewnątrz, zanim Josh i ja wyjdziemy po spektaklu, żeby się z nimi spotkać. To jest takie niesamowite!

 Czy możesz ze mną porozmawiać o zmianie oblicza piękna io tym, jak to było chodzić po wybiegu podczas NY Fashion Week??

Spacer po wybiegu był bardzo ekscytujący i niesamowity! To było niesamowite przeżycie! Podziękowania dla Katie Driscoll, założycielki „Changing the Face of Beauty” i programu wybiegowego projektantki Carrie Hammer „Role Models Not Runway Models”, za danie mi tej wspaniałej okazji. „Changing the Face of Beauty” to platforma, którą Katie zaczęła pomagać włączać osoby niepełnosprawne w świat reklamy. Poznaliśmy się poprzez moją pracę rzeczniczą na rzecz osób niepełnosprawnych. Cieszyłam się, że zostałam zaproszona na ambasadorkę „Changing the Face of Beauty”.

Co masz teraz w kolejce? Więcej teatru, telewizji, filmu…?

Tego lata kręcę film w Kalifornii, w którym gram czyjąś dziewczynę. Potem będę wróżką w filmie animowanym Snow Moon. Bardzo się cieszę, że zagram w moim pierwszym filmie animowanym. Krótkometrażowy film, w którym gram, zatytułowany Wagon, ukaże się również w tym roku. Mam nadzieję, że wkrótce będzie można ogłosić bardziej ekscytujące prace.