Jedność poprzez tatuaże!

Które promują jedność miłości własnej i miłości do innych

Nic nie jest lepsze niż reprezentowanie nowego atramentu jako oznaka czegoś pozytywnego, takiego jak „jedność”. Istnieje wiele wzorów i kombinacji wzorów, które można wybrać, aby ozdobić swoje ciało, aby przyciągnąć "dobry znak."

Niektóre projekty są na cześć rodziny lub przyjaciół, takie jak pojedyncze strzały lub wiązka strzał. Inne mają przypominać sobie o ukończonych bitwach w życiu i innych, które nadejdą, ale aby czuć się chronionym przed wrogami. Popularne wzory nawiązują do plemiennych tatuaży polinezyjskich, dostosowanych do osobistych doświadczeń i podróży. Są to jednak inne projekty, które wyrażają to, za czym się reprezentujesz i czym żyjesz. Jeśli ty'ponownie zaangażowany politycznie lub nie, promowanie nienawiści nigdy nie jest dobrym wyglądem.

Oto 10 niesamowitych tatuaży 

UnityFB

Zdjęcie: Alex Smoltschnick

Które promują jedność miłości własnej i miłości do innych

Zdjęcie za pośrednictwem Alexa SmoltschnickaPokaż światu, do której witryny należysz. Pieprzyć rasizm. Rozpowszechniaj wiadomość.Zdjęcie za pośrednictwem Terry'ego RiberaNie zapominajmy, co wydarzyło się na początku 2017 roku i następstwach, które nastąpiły po nim. Promujmy jedność z miłością i nienawiścią i uczyńmy Amerykę znowu wielką.Zdjęcie za pośrednictwem Cypress To symbol jedności w różnorodności i powinno nam przypominać, że chociaż wszyscy jesteśmy różni, nadal jesteśmy ludźmi, pomimo naszego pochodzenia i koloru skóry.Zdjęcie autorstwa Taylora KuhlmanaWiązka strzał reprezentuje siłę i jedność w rodzinie lub silną przyjaźń. Pierwotne znaczenie sięga pięciu plemion założycielskich Ligi Irokezów.Zdjęcie za pośrednictwem Nao TattoosTen tatuaż reprezentuje jedność rodziny i oczywiście można go dostosować. Czasami terminZdjęcie za pośrednictwem JanserTribals ma długą historię, a każdy projekt ma inne znaczenie. Ten jest polinezyjskim tatuażem plemiennym, który reprezentuje „szczęście”.Zdjęcie za pośrednictwem Joela JalayahayTribalowe tatuaże mogą wyglądać tak, jakby wszystkie były jak samoański tatuaż plemienny „The Rock”. Ale są różnice. Ten jest w rzeczywistości filipińskim tatuażem plemiennym.Zdjęcie za pośrednictwem tatuażu Golden HeartTatuaż Mandala może być kombinacją innych wzorów i powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb. To sanskryt i oznacza „koło”. Znaczenie w hinduizmie i buddyzmie to „sen; reprezentujący poszukiwanie przez śniącego jedności i kompletności”. Promowanie życia bez nienawiści.Zdjęcie za pośrednictwem Dylana SuttonPodobnie jak w plemieniu, Mandala może być dostosowana w zależności od życzenia klienta. Niektórzy chcą mieć mandalę powodzenia, inni lubią czuć pozytywną energię i siłę.

Antyrasizm

Zdjęcie: Alex Smoltschnick

Pokaż światu, której witryny jesteś właścicielem. Pieprzyć rasizm. Rozpowszechnij wiadomość.

Published
Categorized as Lista