Gryź ze stylem – Tatuaże na zęby

Nowy trend w gabinetach stomatologicznych

Tatuaże dla niektórych są czymś więcej niż tylko wyrazem twarzy, są jak dodatek. Element garderoby lub biżuterię. A ponieważ wyraźnie nie ma ograniczeń w modzie, nie ma też ograniczeń w umieszczaniu tatuaży.

Był czas w wyznaczaniu trendów, kiedy Hip Hop gloryfikował usta wypełnione złotem i diamentami, znane również jako „Grillz”. Pomijając tę ​​modę, ludzie myśleli o nakładaniu dżetów na zęby, ponieważ nie można ich przekłuć.

A w dzisiejszych czasach nowy trend, taki jak tatuowanie zębów, sprawił, że gabinety dentystyczne w całym kraju pojawiły się w powszechnym nurcie. Ale tylko jedno biuro w Utah specjalizuje się w „tatuowaniu zębów”.

Steven Heward to człowiek, któremu chcesz zaufać swoimi zębami, a przynajmniej sztuką, którą chcesz na nich.

Wszystko idzie. Nie przestaniesz się uśmiechać, wyświetlając to na przednich chopperach.

zębyFB1

Zdjęcie przez Stevena Hewarda | Laboratorium dentystyczne

Sprawdź te śmigłowce

Zdjęcie przez DentaRównież, zwaneZdjęcie przez Stevena Hewarda Chociaż myśl o przyłożeniu igły do ​​zęba jest niepokojąca, zwłaszcza po złych doświadczeniach w gabinecie dentystycznym, nie ma absolutnie żadnego bólu.Zdjęcie: Steven HewardProcedura jest stosunkowo prosta. Klient prosi o wzór, który według Hewarda zostanie narysowany na koronie za pomocą igły.Zdjęcie za pośrednictwem tatuaży DentoTooth nie są tanie. Podobnie jak praca dentystyczna, a to w połączeniu pozostawia trochę dziury w portfelu. Ale przynajmniej masz jakieś zajebiste dzieła sztuki na zębach, które ma tylko kilka osób.Zdjęcie za pośrednictwem TribuneWedług Hewarda narysowanie grafiki zajmuje około godziny. Inny artysta może zająć więcej czasu i nie będzie w stanie narysować szczegółowego miniaturowego portretu na twoich zębach, ale bardziej kwiat i logo - co też jest fajne, niektórzy powiedzieliby.Zdjęcie za pośrednictwem GoogleTooth Tatuaże mają pewne wady. Według dentoxpert, takie jak płytka nazębna nagromadzona wokół tatuażu, która może powodować próchnicę zębów.Zdjęcie przez Tribune Podobnie jak z tatuażystą, sprawdź swojego artystę dentystę. Steven Heward jest dobrze znany ze swojej pracy artystycznej nad koronami i otrzymuje prośby z całego kraju, dlatego konkurencja może być trochę cienka. Ale tak jak w przypadku wyboru dobrego tatuażysty, zawsze jest to jakość nad ilością.Zdjęcie za pośrednictwem Platinum DentalNiektórzy ludzie decydują się na ich zakup jako

Mowić 'Ser'

Zdjęcie przez Denta

Nazywany również "tatuaże," ta wersja tatuażu jest w rzeczywistości tymczasowa i można ją usunąć, gdy klient znudzi się patrząc na portret znanej osoby.

Published
Categorized as Lista