Dziewczyny od jogi nie są takie, na jakie wyglądają w filmie Epic Prank

Cóż, to było nieoczekiwane

Kiedy widzisz ładnie wyglądającą damę na ulicy, tam'nie ma prawa, które mówi, że możesz?'Przyjrzeć się jej pełnym okiem. I to'to ogromny bonus, gdy chce z tobą porozmawiać. Jeszcze większy bonus, jeśli ona's ma jej super gorącą przyjaciółkę wraz z nią. Ale co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że jedna z tych ślicznych pań była…'t naprawdę dama mimo wszystko? To'tego chcieli się dowiedzieć ci dowcipnisie i wyszli na ulice, aby poeksperymentować z naszą ulubioną wytatuowaną damą, Leah Jung, na przynętę.

Leah jung z dwiema osobami w spodniach do jogi

Źródło: YouTube @MoeAndET

Źródło: YouTube @MoeAndET

Czy poczułbyś się urażony, gdyby sprowadził cię na manowce łup??

Leah jung z biustonoszemLeah jung w spodniach do jogi dowcipLeah jung łapie tyłek w spodniach do jogi dowcipfacet bał się innego faceta, który uważał za dziewczynę z Leah Jung

Matka Boża Leah

Źródło: Instagram @lovesamm_xo

Powinnaś już wiedzieć wszystko o uroczej Leah Jung. Ona'jest mistrzynią Inked Tattooed Model Madness z 2015 roku, a ona nie'Od tamtego czasu zrobiło się mniej gorąco.

Cóż, okazuje się, że ona'jest nie tylko najlepszą modelką tatuażu w historii, ona'jest całkiem komediowa?.

Obejrzyj figlarne spodnie do jogi!

Wiem, że niektórzy ludzie będą bardzo rozczarowani, gdy dowiedzą się, że te ponętne panie, na które patrzyli, były w rzeczywistości kolesiami, ale hej, to jest wiek wolnej miłości wszelkiego rodzaju. A kto nie?'t uwielbiam patrzeć na ładny tyłeczek bez względu na płeć?

I jeszcze jedna rzecz, to'nie możesz napaść na mężczyznę, ponieważ popełniłeś błąd.

UDZIAŁ ten zabawny film ze znajomymi i daj nam znać, jak bardzo podobało Ci się oglądanie go w komentarzach!

Published
Categorized as Lista