Dlaczego tatuowanie i seks są podobne?

Doświadczane odczucia są prawie identyczne

Czy kiedykolwiek czułeś przypływ adrenaliny w twoich żyłach, gdy masz zamiar się wytatuować? Ale także wtedy, gdy masz zamiar uprawiać seks? Tak? Cóż, to normalne. Niektórzy porównują tatuowanie do seksu. Jestem jednym z nich.

Może być na to wiele czynników, w tym podniecenie z powodu bólu. Stąd powiedzenie „ból to przyjemność”.

Kiedy po raz pierwszy się wytatuowałem, nie dostałem tego dużo, ponieważ tatuaż był mały, ale adrenalina zdecydowanie tam była. Moim trzecim tatuażem była dolna część pleców, a to doświadczenie było bardzo podobne do uprawiania seksu po raz pierwszy. To było ekscytujące, bolało, ale też próbowałam się zrelaksować, im bardziej igła do tatuażu wbijała się w moją skórę.

sex.tattoos01

Zdjęcie przez Pinterest

Ból z pewnością jest przyjemnością

Zdjęcie za pośrednictwem FactMagazineGdy się wytatuujesz, twoje ciało przechodzi w tryb walki lub ucieczki i wytwarza adrenalinę. Który utrzymuje przepływ krwi i przyspiesza tętno. To samo dzieje się, gdy uprawiasz seks. Jednak podczas seksu przechodzisz przez cztery etapy; Pobudzenie (podniecenie), plateau, orgazm i postanowienie. Chociaż tatuowanie nie jest takie samo, nadal masz podobne uczucie podniecenia, orgazmu, rozwiązania, a nawet plateau. Kolejnym hormonem uwalnianym podczas tatuowania są endorfiny. To wyjaśnia naturalny „haj”, a także dlaczego chwilowo nie odczuwasz bólu. Podobny do seksu analnego. Gdy twoje ciało jest w pełni zrelaksowane i jesteś pobudzony, twoje ciało uwalnia endorfiny, obok adrenaliny.Zdjęcie za pośrednictwem HerSince Tatuowanie powoduje uraz skóry właściwej, warstwy tuż pod zewnętrzną warstwą (naskórka), twoje ciało przechodzi w tryb walki lub ucieczki, jak wspomniano wcześniej. Powiedziawszy to, twoja adrenalina wzrasta i dlatego znieczula ból. Wszystko, co czujesz, to „ból w tle”, tępy ból, który przypomina pulsowanie. To reakcja Twojego organizmu na stres i walka z wszelkim możliwym niebezpieczeństwem. Jeśli chodzi o seks, uczucia są podobne. Podczas stosunku poziom bólu wzrasta z powodu uwolnienia adrenaliny i innych hormonów.Zdjęcie za pośrednictwem ElephantJournalZe względu na penetrację skóry i uczucie wibracji, a także wywołany ból, uczucie tatuażu może być prawie orgazmiczne. Dla niektórych osób jest to bardzo podobne do szczytowania, zwłaszcza jeśli tatuaż znajduje się we wrażliwych obszarach ciała, takich jak dolna część pleców, sutki, pośladki lub uda.Zdjęcie za pośrednictwem Pinteresta Przyjemność pojawia się podczas tatuowania lub uprawiania seksu. Gdy jesteś w pełni zrelaksowany, ból jest nadpisywany przez hormony uwalniane przez twoje ciało, ponieważ doświadczasz stresującej sytuacji. Tak, seks jest bardzo stresujący w pozytywny sposób, ponieważ podnosi poziom podniecenia. Tatuowanie jest równie stresujące dla organizmu, dlatego tak ważny jest relaks.Zdjęcie przez Pinterest Chociaż tatuowanie boli, ciało zapamiętuje uczucie endorfin i przyjemność. A jeśli czujesz się dobrze, chcesz go więcej. Poza tym kluczem jest wynik końcowy. To samo dotyczy seksu lub niektórych rodzajów seksu, niektórzy ludzie uznaliby ten typ ludzi; masochiści. Ale nie uważam się za jednego, jednak znoszę przyjemność i ból.Zdjęcie za pośrednictwem TwitteraKażdy ma inne wrażenia, ale kluczem jest relaks w pełni podczas tatuowania, tak jak przed stosunkiem. Chcesz wziąć głęboki oddech i pomyśleć o czymś, co sprawia ci przyjemność. Powiedziawszy to, dla wielu ludzi - w tym dla mnie - ta myśl dotyczy seksu.Photo via PinterestPo wykonaniu tatuażu zwykle czujesz się wyczerpany, zmęczony i zmarznięty, ponieważ wszystkie twoje endorfiny i adrenalina opuściły ciało. Podobnie jak w przypadku seksu, kiedy uwalniana jest dopamina i oksytocyna, wszystko, co chcesz zrobić, to przytulić się i spać.

Efekt Sky High

Zdjęcie za pośrednictwem FactMagazine

Kiedy się wytatuujesz, twoje ciało przechodzi w tryb walki lub ucieczki i wytwarza adrenalinę. Który utrzymuje przepływ krwi i przyspiesza tętno.

To samo dzieje się, gdy uprawiasz seks. Jednak podczas seksu przechodzisz przez cztery etapy;

Pobudzenie (podniecenie), plateau, orgazm i postanowienie. Chociaż tatuowanie nie jest takie samo, nadal masz podobne uczucie podniecenia, orgazmu, rozwiązania, a nawet plateau.

Kolejnym hormonem uwalnianym podczas tatuowania są endorfiny. To wyjaśnia naturalny „haj”, a także dlaczego chwilowo nie odczuwasz bólu. Podobny do seksu analnego. Gdy Twoje ciało jest w pełni zrelaksowane i jesteś pobudzony, Twoje ciało uwalnia endorfiny, obok adrenaliny.

Published
Categorized as Lista