Dlaczego jesteśmy tak wielkimi fanami akrobatycznej gwiazdy Mii Malkovej?

Ono'jest jak ona's wykonane z seksownej gumy…

Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że scena spaceru pająka w Egzorcyście była NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCĄ i najbardziej przerażającą sceną w historii kina. To będzie na zawsze nawiedzało moją pamięć. Ale kiedy piękna dziewczyna zaczyna wyginać swoje ciało w sposób, który łamie nam plecy, absolutnie nie mamy dość. Mia Malkova jest jedną z najsłynniejszych gwiazd w swojej branży ze względu na jej zdolności akrobatyczne. Zdobyła kilka nagród filmowych dla dorosłych i jest ulubieńcem wielu. Zebraliśmy listę naszych ulubionych zdjęć na wpół nadających się do pracy i kilka zabawnych faktów na temat tej kobiety, abyś mógł je oglądać.

Mia Malkova w spodniach do jogi

Źródło: Twitter @MiaMolkova

Źródło: Twitter @MiaMolkova

Sprawdź tę gibką damę!

Mia Malkova w czarnej koronceMia Malkova w wykrzywionej pozieMia Malkova spędzająca czas przy basenie?Mia Malkova w białej koronceMia Malkova ujęcie pod piersiamiMia Malkova w spodniach do jogiŹródło: Twitter @DannyMountain10Mia Malkova i jej mążMia Malkova pokazuje swój tyłekMia Malkova ze stopami przy głowieMia Malkova w kostiumie kowbojaMia Malkova z kręconymi włosamiMia Malkova na łóżku z dziewczynąTył Mii Malkovej z inną dziewczynąMia Malkova w wannie

Poznaj Mię Malkovą

Źródło: Instagram @mia_malkova

Ona'jesteśmy akrobatą my?'miałem na oku przez ostatnie kilka lat. Niestety (lub na szczęście w zależności od tego, jak na to spojrzysz), Mia porzuciła swoje giętkie sposoby w przeszłości, aby podążać ścieżką kariery w branży dla dorosłych. My'Znalazłem w tej galerii szczęśliwe medium seksownych i giętkich zdjęć, więc uważaj na Inked Mag, to'zaraz zrobi się gorąco?.

Jako gwiazdy filmów dla dorosłych, ona i jej mąż wyznaczają granice

Robi anal tylko z mężem i oboje mają prawo do listy „nie”: listy aktorów, z którymi nie chcą, aby ich partner był na filmie. Jak bardzo oświecony. Zastanawiamy się tylko, czy kiedykolwiek rozciągną te granice.

Jej ulubiony program to:

“Gra o tron!” Więc wyraźnie ma dobry gust. Jak myślisz, z którą gwiazdą GoT najbardziej się identyfikuje? Daenerys, Arya, a może Cersei.

A co z rzeczami poza nią… e… karierą?

Ona mówi, "Uwielbiam czytać romanse, wędrówki, wycieczki na plażę, dni spa, muzea, filmy… Jestem wielkim fanem kina, uwielbiam większość rodzajów filmów." Ona'to tylko nasza wymarzona dziewczyna! Teraz musimy tylko wytatuować tę laskę.

Published
Categorized as Lista