Lista

Człowiek z tatuażem smoka! Czy potrafisz rozwiązać tę zagadkę?

Uratowany z wodnistego grobu!

26 lipca około 19:20 londyński pogotowie ratunkowe został zaalarmowany o mężczyźnie unoszącym się na Tamizie. Został uratowany z rzeki przez RNLI przy pomocy przechodniów i przewieziony do szpitala. Później tej nocy londyńska policja ogłosiła, że ​​wydobyła z Tamizy ciało nieprzytomnego mężczyzny.

Mężczyzna trzyma się, ale był nieprzytomny, odkąd wyciągnęli go z potencjalnego wodnistego grobu. Wygląda na to, że ma około 30 lat i miał na sobie kamuflażową koszulkę z "Teraz albo nigdy, bez żalu, przeszłość/teraźniejszość/przyszłość" na nim napisane. Jednak mężczyzna nie miał przy sobie żadnego identyfikatora, a może prąd pozbawił go jego tożsamości.

Zrzut ekranu 2018-08-06 o godzinie 5.38.52

W tej chwili faul gra została wykluczona przez destylatorów, którzy nie mają możliwości identyfikacji mężczyzny. Policja Metropolitalna powiedziała: "Nie miał przy sobie żadnego dokumentu tożsamości, a ze względu na jego zły stan zdrowia policja chce jak najszybciej namierzyć jego rodzinę."

Policja rozpoczęła własną kampanię na rzecz pomocy w znalezieniu przyjaciół i rodziny mężczyzny z tatuażem przypominającym smoka.

Zrzut ekranu 2018-08-06 o godz

Scotland Yard dodał: "Ma dwa charakterystyczne tatuaże na lewej ręce i jeden na prawej dolnej nodze, które są wyblakłe w kolorze czarnym."

Wygląda na to, że tatuaż na nodze "plemienny", podczas gdy ten na jego dłoni przypomina smoka.

Zrzut ekranu 2018-08-06 o godzinie 17.39.07

Detektyw sierżant Samantha Batchelor powiedziała: "Wyczerpaliśmy wszystkie nasze linie dochodzenia, aby zidentyfikować tego mężczyznę i mamy nadzieję, że wraz z ujawnieniem jego wizerunku przyjaciel lub członek rodziny będzie mógł wystąpić, aby powiedzieć nam, kim on jest."