“Booty-Toos”: najlepsze tatuaże bum w sieci

Hiney-High Art

Czy jesteś wielkim fanem tej obfitej paczki słoniny, która sprawia nam tyle radości? Tak, my też!

Tatuaże Badonk-a-donk mają notorycznie złą reputację za to, że są "koniec żartu". Ta reputacja może być spowodowana konsekwencją bycia końcem przegranego zakładu, jak to'jest czymś ty nie chciałby'T chcę mieć! Ale te piękne bułeczki są częścią ciała, której większość z nas nigdy nie widzi 'we własnej osobie', więc dlaczego nie zwariować z tym? Ono's nie młodzieńcze, po prostu przyznaj … tyłki mogą być naprawdę zabawne.

Tylko dla Ciebie'Przygotowaliśmy tę galerię wystarczająco dzikich, zwariowanych i dziwnych zdjęć z wytatuowanymi butami, aby wypełnić tylną imprezę autobusową. Mam nadzieję, że możesz odrzucić kilka pomysłów na coś, co możesz chcieć zrobić, lub przynajmniej uświadomić sobie, czego nigdy nie chcesz robić.

Źródło: Instagram @parre_lowlife

Źródło: Instagram @parre_lowlife

Źródło: Instagram @parre_lowlife

Sprawdź te policzki!

Tatuaż na tyłku szczeniakaOdkrywca Booty TattooAngielski Dan TatooTatuaż bez wstyduJiggly Puff PupąNajlepsi przyjacieleŹródło: Instagram @parre_lowlifeptasi tyłek!cycki tacoto nie księżyczły tatŹródło: Instagram @vale.tattsPIŁA tatuaż na tyłkuWaldo tyłektyłek silnikaŹródło: Instagram @burnchurchesnotdreamszawadiacki pirat tatdżdżownicaNie bądź zarozumiałytyłek dinozaura na zewnątrzTatuaż Trumpa

Szczenięca miłość

Źródło: Instagram @courtneyydash_ff

Czy jest lepszy sposób na powiedzenie, "i'naprawdę przepraszam, że siedziałam na twoim psie" niż uwiecznienie szczeniaka na swoim tylnym?

Published
Categorized as Lista