Lista

10+ tatuaży, które sprawią, że się zmarnujesz

Czasami najlepszym towarzystwem jest Twój ulubiony napój

Czy imprezowicze na ciężkich imprezach są bardziej skłonni do tatuaży, czy też osoby z tatuażami mają wrodzony dar do imprezowania? To odwieczne pytanie. Oczywiście, jak większość bezsensownych, słabo przemyślanych stereotypów, żadna z tych teorii się nie sprawdza. Nie każdy z tatuażami lubi się bawić. Niektórzy z nas lubią po prostu zwijać się w kłębek i czytać dobrą książkę. Niektórzy z nas grają na wiolonczeli. Wbrew czemu "uprzejme społeczeństwo" może pomyśleć, że osobowości ludzi z atramentem są tak samo odmienne i różnorodne, jak osoby bez.

Biorąc to pod uwagę, te tatuaże wyraźnie zdradzają miłość do imprezowania i rozpusty. Od puszek po piwie, przez butelki po winie, po mnóstwo alkoholi, poniższe zdjęcia przedstawiają szeroką gamę libacji i ludzi, którzy je lubią. Te tatuaże są dla ludzi, którzy tak bardzo kochają swoje ulubione napoje, że mogą'nie znosić bez nich, nawet gdy one…'ponownie trzeźwy.

14

Sprawdź te tatuaże

Kto powiedział, że tatuaże nie mogą być pracą zespołową?Czasami po prostu potrzebujesz zimnego.Alkohol nie czyni artysty, ale pomaga.Te rzeczy cię zabiją! Ech, życie cię zabije.To napój dla dżentelmenów. Jest przeznaczony do popijania.Szkocka i cygara, dorosła wersja PB&J.Whisky: może nie pomoże ci w szczęściu, ale zwiększy twoją pewność siebie.Życie jest za krótkie, żeby pić kiepską szkocką.Wypiłem za dużo Jamesona; teraz dochodzę do trójek.Koktajle rzemieślnicze tworzą najładniejsze tatuaże.Alkohol to różane okulary życia. Czy to Fitzgerald? Kogo to obchodzi, jestem pijany.Kim jest ta cudowna dama w czerwieni? Och, to kieliszek wina? To jest żenujące.

Praca zespołowa

Kto powiedział, że tatuaże mogą?'nie być wysiłkiem zespołowym?