Kultura

Zobacz nowy tatuaż Liama ​​Payne’a autorstwa Nikko Hurtado

Liam Payne z One Direction wpadł w tym tygodniu, aby zobaczyć tatuażystę Nikko Hurtado z Black Anchor Collective w Hesperia w Kalifornii, a wokalista wyszedł z ogromnym tatuażem z półrękawem na przedramieniu z kieszonkowym zegarkiem i zębatkami. Najwyraźniej Hurtado na początku nie miał pojęcia, nad kim pracuje, a kiedy opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym jest jego i Liam Payne, napisał: „Hej, czasami nie wiem, kim są moi klienci, dopóki moja córka się z tego nie wygaduje . Był tatuażem honorowym? @fakeliampayne ostatnie kilka dni.”

Nowy tatuaż Payne’a przedstawia czarno-biały zegar lub zegarek kieszonkowy na przedramieniu i na zawsze zatrzymał się o 11:56, z mniejszym zegarem z drugiej ręki osadzonym w większym zegarze i zatrzymał się na 11 sekund. Zegarek kieszonkowy w tatuażu na ramieniu Liama ​​jest otoczony szeregiem dużych i małych kół zębatych lub trybików, które sięgają od środka przedramienia do nadgarstka. Na zdjęciu Hurtado opublikowane na Instagramie, widać fioletowe znaczenia na ramieniu Liama, co sprawia wrażenie, że nad projektem tatuażu jest jeszcze do zrobienia.

Podczas tej samej sesji tatuażu, która zaowocowała półrękawem Payne’a, Hurtado „przerobił” również tatuaż na lewej ręce, który pierwotnie trzymał kępę czarnych i szarych róż, wielu spekulowało, że został namalowany na cześć jego nowej dziewczyny, Cheryl Fernandez-Versini , dawniej Cheryl Cole. Piosenkarz nie ujawnił jeszcze nowego projektu swojego tatuażu na rękę, ale domyślamy się, że jest to coś, co w końcu może przerobić na pełny rękaw.

liam payne pół rękawa1

Według Hurtado, artysta tatuażu „przerobił rękę [Liama] i zaczął coś nowego na jego przedramieniu”. Nazwał także Liama ​​„twardym kolesiem” i powiedział, że „siedział jak mistrz” podczas tej bolesnej serii sesji tatuażu. W drugim poście na Instagramie Hurtado ujawnił rzeczywisty projekt tatuażu z półrękawem Liama ​​Payne’a, pisząc: „Co zacząłem wczoraj na @fakeliampayne. Nadal potrzebujesz pracy, topowy zegarek nie jest jeszcze gotowy. Zabawny tatuaż i zabawny rękaw na początek. Nie mogę się doczekać następnego posiedzenia.

Najwyraźniej tatuaż Payne’a, jakkolwiek już duży, nie jest skończony i nikt nie zgadnie, jakie inne projekty będzie pracował w połowie rękawa. Liamowi nie są obce duże, odważne tatuaże – spójrz na jego ogromny tatuaż na ramieniu w jodełkę, jeśli nam nie wierzysz – a pod koniec zeszłego roku piosenkarz zaczął pracować nad kawałkiem pół rękawa na prawym ramieniu, wraz z tatuaż z czaszką i różami, wzór z rzymskimi cyframi, kawałek z gwiazdami i piórami oraz orzeł na grzbiecie dłoni. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, czy Liam planuje wrócić pod igłę na dwa pełne rękawy!

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Męskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Mężczyźni's "Moja kanapa" Koszulka Davida & Goliat