Kultura

Zobacz, jak Danny Lepore i Carl Grace tworzą arcydzieło

W zeszłym tygodniu Carl Grace i Danny Lepore połączyli siły, aby nawiązać pierwszą wspólną współpracę na plecach jednego szczęśliwego – i odpornego na ból – klienta. Całą 8-godzinną sesję uwieczniono kamerą dla potomności. przywdziewać'Nie martw się, dzięki magii superszybkiego ruchu film został skondensowany do zaledwie czterech minut.

Oglądanie tych dwóch fenomenalnych czarno-szarych artystów, którzy wspólnie pracują, to całkiem niezły widok. Super szybkość filmu sprawia również wrażenie, jakby praca, którą wykonują, jest niemal magiczna i, szczerze mówiąc, bardzo przyjemnie się ją ogląda.

Grace i Lepore przyjaźnią się ze sobą od dłuższego czasu, jak Lepore wyjaśnił w najnowszym Freshly Inked.

"Poznałem Carla Grace’a, kiedy byłem praktykantem na konwencie w Vegas i po prostu od razu się kliknęliśmy," Lepore mówi. "To on naprawdę nauczył mnie o zgiełku i że ciężka praca da ci to, czego chcesz. Był moim głównym wpływem i to, jak ciężko pracuje, jest inspirujące."

"Naprawdę się popychamy, gdy jesteśmy wokół siebie," Lepore kontynuuje. "Nie chodzi o konkurencję, nie chodzi o to, kto jest lepszy. Chodzi o to, abyśmy oboje doskonalili się i byli lepsi, mieli lepszy styl życia, cieszyli się życiem i cieszyli się robieniem tego, co robimy."

Biorąc pod uwagę ich związek i to, jak lubią się od siebie żywić'To zaskakujące, że w przeszłości nigdy nie pracowali razem nad kawałkiem. Biorąc pod uwagę, jak płynnie ich praca łączy się ze sobą w tym tatuażu, my'zgaduję, że w niedalekiej przyszłości będzie dość duże zapotrzebowanie na ponowną współpracę.

Możesz sprawdzić więcej o Lepore's pracy pod tym linkiem i więcej Grace's pracy tutaj. Jeśli chcesz zobaczyć więcej chorej współpracy, kliknij tutaj. 

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Czaszki i róże" Zasłona prysznicowa Inked