Kultura

Zemsta na jedzeniu pytona dowodzi wielkiego błędu!

Prey lub Predator?

Węże to jedne z najbardziej przerażających i niezrozumianych przez ludzi zwierząt na naszej planecie. Przyznając, że niektóre obawy przed tymi pełzającymi stworzeniami są uzasadnione, wiele z nich jest potencjalnie bardzo niebezpiecznych, posiadających ostre kły, które mogą wstrzykiwać wysoce śmiercionośne toksyny, a inne są tak duże i silne, że mogą zabić człowieka lub zwierzę, dusząc ich na śmierć, a następnie pożerając całe ciało z niezwykle szerokimi szczękami.

Tak więc zaczyna się dziwić, że kiedy gigantyczny pyton wdarł się do tej małej nigeryjskiej wioski, mieszkańcy miasta byli zaniepokojeni. Co gorsza, pyton miał niewiarygodnie dużą i rozdętą środkową część – najwyraźniej właśnie zabił i zjadł coś dużego!

Mieszkańcy tej wioski stracili zwierzęta gospodarskie, a nawet dzieci z powodu tych drapieżników i szybko panika ogarnęła tłum. Rozbrzmiały krzyki, by zabić bestię!

PAY-jelon-wąż

 Zdjęcie przez lustro

Oto, co wydarzyło się dalej!

Zdjęcie za pośrednictwem snakefactsPython pochodzi od greckiego słowa Pythonidae. Węże te należą do rodziny niejadowitych, ale są również jednymi z największych węży na świecie i występują w Afryce, Azji i Australii.Zdjęcie na youtubePytony używają swoich ostrych, zakrzywionych do tyłu zębów, czterech rzędów w górnej szczęce, dwóch w dolnej, aby chwytać zdobycz, która jest następnie zabijana przez zaciskanie. Wbrew powszechnemu przekonaniu nie miażdżą swojej ofiary. Śmierć jest spowodowana uduszeniem, a ofiara nie jest w stanie poruszać żebrami, aby oddychać, podczas gdy jest powoli zaciskana.Zdjęcie via Guinness Najdłuższym wężem, jaki kiedykolwiek żył (w niewoli) jest Medusa, pyton siatkowy (python reticulatus), należący do Full Moon Productions Inc. w Kansas City, Missouri, USA. Przy pomiarze w dniu 12 października 2011 r. stwierdzono, że ma 7,67 m (25 stóp 2 cale) długości. Meduza trzyma również obecny „Najdłuższy wąż – żyjący (niewola)”; tytuł. HIT NASTĘPNY, ABY ZOBACZYĆ WIDEO!

Najpierw trochę tła Pythona!

Zdjęcie za pośrednictwem faktów wężowych

Python pochodzi od greckiego słowa Pythonidae. Węże te należą do rodziny niejadowitych, ale są również jednymi z największych węży na świecie i występują w Afryce, Azji i Australii.

Wideo!