Kultura

Zapowiedź Inked Girls z uroczą Tiną Louise

Zupełnie nowe Inked Girls są dostępne do pobrania cyfrowego i są absolutnie pękające w szwach od gorących zestawów zdjęć. Wszystko zaczyna się od modelki Tiny Louise. Dorodna blondynka bawi się przy basenie w oszałamiającej sesji, która sprawi, że będziesz mieć ochotę na więcej. Ale to tylko wierzchołek przysłowiowej góry lodowej – w tym numerze jest 17 równie kuszących wytatuowanych modeli!

Zanim zaczniesz pobierać swoją kopię, założę się, że chciałbyś rzucić okiem na to, co jest w środku, czy'ty? Cóż, pozwólcie, że trochę odsunę zasłonę i dam wam ekskluzywny podgląd zupełnie nowych Inked Girls w galerii poniżej. Cieszyć się.

Tina LouiseAmandaCami LiPerła DoloresCyfrowe pliki do pobrania Inked Girls można pobrać tutaj, tutaj i tutaj.ElizaElle AudraEric Liyah KaneGaby TruittDla obu płciKayla CardonaSzczęśliwe piekłoMeghan ElleMimi FultonDostępne na INKEDSHOP.COM: MęskieMglisty MasonRaquelSammie LynnSandi DickNie zapominaj, że cyfrowe pliki do pobrania tego numeru i każdego innego wydania Inked Girls można pobrać tutaj, tutaj i tutaj.Zniżka w sklepie z tuszem

Tina Louise