Kultura

YouTuber ujawnia swój wypalony laserem i pokryty tatuażem Nikko Hurtado!

Sprawdź gotowy produkt

Zapytaj każdego w branży, kto utorował drogę do tatuowania fotorealistycznego, a oni'Powiem Nikko Hurtado. Hurtado zmienił grę w tatuażu na zawsze, kiedy wprowadził techniki, których nigdy wcześniej nie robiono i zainspirował miliony artystów z całego świata. Jednak pomimo bycia legendą i ikoną, Hurtado wciąż rozwija się jako artysta i możesz spojrzeć wstecz na jego wcześniejsze prace, aby zobaczyć jego poprawę. Model i YouTuber uchwycili, jak daleko zaszedł Hurtado w filmie, który pokazuje, jak usuwa i zakrywa jeden ze swoich starszych elementów. Spójrz na poniższą galerię, aby zobaczyć jej transformację tatuażu i daj nam znać, co myślisz o jej nowym utworze w sekcji komentarzy na Facebooku.

Zrzut ekranu 2018-07-25 o 9.14.27 AM

Spójrz na jej podróż do tatuażu

W 2010 roku modelka tatuażu Kelly Eden zrobiła sobie tatuaż na ramieniu autorstwa Nikko Hurtado. Projekt inspirowany jest starodawną reklamą Easy Bake Oven, na której w dzieciństwie pojawiła się matka Edena.Odkąd zrobił sobie tatuaż, Eden rozwinęła się jako modelka, kolekcjonerka tatuaży i YouTuber. A po latach życia z tym utworem ona i Hurtado postanowili całkowicie go przerobić.Aby zakryć swój oryginalny tatuaż nowym dziełem Hurtado, Eden musiała przejść kilka sesji laserowego usuwania. Eden usunęła swój pierwszy kawałek przez Wave Plastic Surgery i odniosła niezwykły sukces w tym procesie.Po zaledwie kilku sesjach usuwania lasera Eden był w stanie rozpocząć proces ukrywania. Wykorzystała projekt stworzony przez japońskiego artystę sunmomo jako inspirację do tatuażu, który przedstawia ludzką postać Luny z Czarodziejki z Księżyca.Eden informowała swoich fanów na bieżąco o swoim procesie tuszowania, powoli ujawniając aktualizacje dotyczące tatuażu. A zaledwie w zeszłym tygodniu zaprezentowała światu gotowy produkt.

Od początku

W 2010 roku modelka tatuażu Kelly Eden zrobiła sobie tatuaż na ramieniu autorstwa Nikko Hurtado. Projekt jest inspirowany reklamą vintage Easy Bake Oven, w której pojawił się Eden'matka jako dziecko.

Sprawdź gotowy tatuaż!

Oglądaj Eden's wideo, aby zobaczyć cały proces i niewiarygodny gotowy produkt.