Kultura

Wzory tatuaży

Niedawno zdaliśmy sobie sprawę, że biorąc pod uwagę wszystkie tatuaże, które mamy na Inkedmag.com, na stronie pojawiła się szokująco mała ilość flasha. Czekaj, co'czy to? Jesteś skończony'nie wiem co "Lampa błyskowa" jest? Daj nam znać na bieżąco.

Na długo przed tym, jak tatuatorzy opublikowali całą swoją pracę na Instagramie, istniał jeden sposób, aby ocenić ich talent, zanim igła uderzy w twoją skórę – sprawdzając ich flash. Artyści rysowali lub malowali projekty na kawałkach papieru i wieszali je z przodu sklepu, a klienci wybierali wzór, który im się podobał i go tatuowali. Wiele legend branży – Sailor Jerry, Bert Grimm, Charlie Wagner – ma swoje spuścizny na żywo w swoich flashowych arkuszach.

Nawet gdy branża przesunęła się bardziej w stronę artystów tworzących niestandardowe prace za pomocą Photoshopa, flashowanie tatuażu nie straciło na znaczeniu. Oprócz oczywistej estetyki, jaką flash wnosi do salonu tatuażu, może być również używany jako sposób na pomoc artystom w doskonaleniu i doskonaleniu ich umiejętności.

W nadchodzących miesiącach będziemy dodawać do tej listy coraz więcej flashów. Ty'Szybko dowiem się, że chociaż flash ma swoje korzenie w stylu American Traditional, który dominował w branży 50 lat temu, został przyjęty, ponieważ tatuowanie zmieniło się na przestrzeni lat. Przejrzyj galerię i ucz się sam.

Flash autorstwa Luke'a PalanFlash autorstwa Myke ChambersFlash autorstwa Matty OlivieriFlash autorstwa Kate CollinsDostępne na INKEDSHOP.COM: Kid'sFlash autorstwa Sailor JerryFlash autorstwa Jake'a DelBeneFlash autorstwa Matty OlivieriDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieFlash autorstwa Gianny PhillipsFlash autorstwa Carlosa PerezaFlash autorstwa Aarona FranchioneFlash autorstwa Matty OlivieriDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieZniżka w sklepie z tuszem

Flash autorstwa Luke’a Palan