Kultura

Wypij trochę wina jak pirat

Kiedy myślisz o "piraci" Co'jest pierwszą rzeczą, jaka przychodzi ci na myśl? My'ponownie zgaduję, że ty?'Obecnie wyobrażam sobie, jak rum połyka twardziela z długą brodą (prawdopodobnie z przywiązanymi do niej koralikami lub zapalonymi lontami), wymachuje kordelasem i strzela z garłacza przed dużą flagą Jolly Rogera. To'to co widzimy. Cóż, to lub Roberto Clemente wybijając jednego z parku. Ale dygresja… chodzi o to, że nie wszyscy piraci są tacy. Niektórzy z nich lubią po prostu odpoczywać na kanapie z kieliszkiem merlota, oglądając Notatnik. Dziś's Produkt dnia InkedShop, "Beznogi Pirat" Otwieracz do butelek doskonale nadaje się dla bardziej wyrafinowanego korsarza.

Ten mały facet ma wszystko – korkociąg do otwierania butelek z winem, otwieracz do butelek do otwierania piw i tych odurzających napojów gazowanych ze starymi kapslami, dźwignię do łatwego wyjmowania korków i ząbkowany nóż do cięcia folii na tych butelkach wina i ewentualnie do cięcia głupcy, którzy próbują ograbić twój łup.

I z "Beznogi Pirat" Otwieracz do butelek funkcjonalność jest po prostu sos, powodem wyboru tego konkretnego otwieracza do butelek jest to, jak fajnie wygląda. Dzięki korkociągowi idealnie pasującemu do kołka, ten korsarz wygląda legalnie. Ma opaskę na oko, brodę, chustkę, a nawet papugę, by umocnić wizerunek stereotypowego pirata, którego wszyscy znamy i kochamy.

Udaj się do INKEDSHOP.PL i podnieś "Beznogi Pirat" Otwieracz do butelek firmy Black Label Dziś!

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Beznogi Pirat" Otwieracz do butelek firmy Black Label