Kultura

Wyjaśnienie losowego tatuażu klanu Wu-Tang na temat „Pozostałych”

Seria przebojów HBO 'Resztki' Wchodzi do 36 komnat

UWAGA SPOILERA: Ten artykuł może zawierać spoilery do serialu HBO The Leftovers.

Nadal z nami? OK, więc jeśli obejrzałeś najnowszy odcinek Resztki w HBO prawdopodobnie zastanawiasz się, jak dokładnie doszło do tego, że postać Nory Durst, grana przez Carrie Coon, otrzymała całkiem spory tatuaż na ramieniu z charakterystycznym „W” klanu Wu-Tang, lub jak ją nazywa , „zespół Wu-Tang”. Być może właśnie skreśliłeś na straty cały tatuaż Wu-Tang Clan jako zabawne i przypadkowe odniesienie do popkultury (podobnie jak epizod z niespodzianką Marka Linn-Bakera, jako jedynego nieodchodzącego członka obsady Perfect Strangers), ale okazuje się, że to kultowe „W” na ramieniu Dursta mówi coś o jej postaci, która wydawała się być na skraju kompletnej mentalnej awaria od początku serialu.

Okładka debiutanckiego albumu studyjnego klanu Wu-Tang zatytułowanego Enter The Wu-Tang (36 Chambers). Zdjęcie: BMG Rozrywka.

Okładka debiutanckiego albumu studyjnego klanu Wu-Tang zatytułowanego Enter The Wu-Tang (36 Chambers). Zdjęcie: BMG Entertainment.

Rozpocznij pokaz slajdów, aby zobaczyć tatuaż Wu i historię za nim!

Carrie Coon w scenie, w której ujawniono tatuaż Wu-Tang Clan. Zdjęcie: HBO. W pierwszym sezonie chwalonego przez krytyków dramatu postapokaliptycznego HBO The Leftovers, tajemnicze wydarzenie znane jako Nagłe Odejście, które niektórzy przypisują biblijnemu zachwytowi, skutkuje zniknięciem 140 milionów ludzi z całego świata. w tym mąż Nory Durst i dwoje dzieci, Erin i Jeremy. Przewiń do drugiego odcinka trzeciego i ostatniego sezonu, a Durst wytatuował imiona swoich zmarłych dzieci na ramieniu, tylko po to, aby natychmiast je zakryć, z nikim innym, jak podpisem „W” z logo klanu Wu-Tang , który pomyliła z feniksem. Warto również zauważyć, że Durst celowo łamie sobie rękę, zatrzaskując ją w drzwiach samochodu, aby nikt nie widział tatuażu. Jak już powiedzieliśmy, całkowite załamanie psychiczne.Carrie Coon i Regina King w scenie z The Leftovers, w której ujawniono tatuaż Wu-Tang. Zdjęcie: HBO.Tatuaż autorstwa Geary Morrill. Okazuje się, że Damon uwielbiał pomysł Cartera na tatuaż Wu-Tang Clan, który, jak mówi, „reprezentuje najbardziej absurdalną ideologię, ale także najbardziej postępową, jeśli chodzi o wolność osobistą, a także ból. Nora po prostu bardzo cierpiała i nosi go jak samuraj. Nie widzisz zbyt wiele pod spodem. Więc pomyślałem, wow, gdybym był nią, prawdopodobnie połączyłbym się z ideologią klanu Wu-Tang. Tak powstał tatuaż Wu-Tang Clan Nory Durst. Teraz po prostu nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, co inne postacie mają do powiedzenia na temat atramentu!

Niesławny "Zespół Wu-Tang" Tatuaż

Carrie Coon w scenie, w której ujawniono tatuaż Wu-Tang Clan. Zdjęcie: HBO.

W pierwszym sezonie chwalonego przez krytyków postapokaliptycznego dramatu HBO The Leftovers, tajemnicze wydarzenie znane jako Nagłe odejście, które niektórzy przypisują biblijnemu uniesieniu, skutkuje zniknięciem 140 milionów ludzi z całego świata, w tym męża Nory Durst i dwoje dzieci, Erin i Jeremy. Przewiń do drugiego odcinka trzeciego i ostatniego sezonu, a Durst ma imiona swoich zmarłych dzieci wytatuowany na jej ramieniu, tylko po to, by natychmiast je zakryć, z nikim innym, jak podpisem „W” z logo klanu Wu-Tang, które pomyliła z feniksem. Warto również zauważyć, że Durst celowo łamie sobie rękę, zatrzaskując ją w drzwiach samochodu, aby nikt nie widział tatuażu. Jak powiedzieliśmy, całkowite załamanie psychiczne.