Kultura

Wszystko, co przegapiłeś na konwencji tatuażu w Edmonton 2018

Sprawdź sztukę jadalną w tuszu!

W ten weekend poleciałem z Nowego Jorku do Kanady, aby wziąć udział w Edmonton Tattoo Convention 2018. Konwencja zgromadziła niesamowitych tatuatorów z całej Kanady i całego świata, w tym ulubieńców branży Sagę Anderson, Jime Litwalk i Anrijs Straume. Jednak idąc w weekend, szukałem lokalnych artystów, którzy nie't przeciąłem mój radar i byłem mile zaskoczony talentem, na który się natknąłem. Edmonton i Calgary to dwa największe miasta w prowincji Alberta, z których każde ma ponad milion mieszkańców. W zachodnich miastach jest mnóstwo niesamowitych tatuatorów, których talenty sięgają od neotradycyjnych, przez tandetną polki, po realizm kolorów. Zajrzyj do poniższej galerii, aby zobaczyć garść nieskazitelnych dzieł stworzonych w ten weekend's konwencji, daj nam znać, który artysta z zagranicy i z Alberty będzie na twoim zegarku do końca 2018 roku.

Zrzut ekranu 2018-05-01 o 11.28.15

Sprawdź sztukę

Tattoo @anrijsstraume Po pierwsze, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny tatuator na konwencie, Anrijs Straume z Liverpoolu wykonał w ten weekend 3 niesamowite prace.Stoisko Tattoo @anrijsstraumeStraume było jednym z najpopularniejszych na imprezie, po części dlatego, że jego żona, influencerka i modelka Monami Frost, była gospodarzem spotkania.Tattoo @anrijsstraumeW trakcie trzydniowego konwentu Straume dominował z 3 niesamowitymi pracami i mamy nadzieję, że jego prace zostaną zaprezentowane na imprezie w przyszłym roku.Tattoo @inkbysaga Prawdopodobnie największy artysta w Albercie, Saga Anderson pokazał swoją dumę z rodzinnego miasta na tegorocznym con. Odbierając do domu trzy nagrody za to dwudniowe arcydzieło, Anderson udowodnił, że Calgary ma jednych z najlepszych tatuatorów w branży.Tattoo @robertwitczuk Pochodzący z Cambridge w Ontario Robert Witczuk był kolejnym kanadyjskim tatuatorem, który pokazał wielki talent w Edmonton. Zaczynając w Polsce, a następnie w Irlandii, Witczuk od tego czasu uczynił Kanadę swoim domem i dominuje w różnych charakterystycznych stylach artystycznych.Tattoo @robertwitczukZałożę się, że nie sądziłeś, że te dwa tatuaże należą do tego samego tatuatora, ale Witczuk nie gra w żadne gry. Pokazał niesamowitą wszechstronność w Edmonton, wyginając w ten weekend mistrzostwo zarówno w trash polka, jak i realizmie BG.Tattoo @dallascruztattoo Mówiąc o realizmie BG, mieliśmy również okazję zobaczyć, jak tatuator z Vancouver Dallas Cruz tworzy to arcydzieło. Ten tatuaż, a konkretnie klient, do którego należy, był naszym najbardziej dochodowym koncertem w weekend i na pewno możemy zobaczyć, dlaczego.Tattoo @jackassica Kolejną ogromną niespodzianką weekendu byli znani artyści z firmy Capital Tattoo z Edmonton. Capital Tattoo to premierowy sklep w mieście konwencji, w którym znajdują się utalentowani tatuatorzy, tacy jak Jessica Wright.Tatuaż @jackassicaWright, nieśmiało o imieniu Jackassica, jestTattoo @jackassica Zdecydowanie zalecamy trzymanie Wrighta na swoim radarze, ponieważ ten utalentowany tatuator dopiero stąd rośnie.Tattoo @2thegrave Innym tatuatorem z Capital, który zachwycił się INKED, był Lee Robertson, który nie tylko wytatuował z Capital, ale został wytatuowany przez współpracownika Wrighta w weekend.Tattoo @jimelitwalk To nie jest konwencja tatuażu bez odrobiny tantiem z Ink Master, a ta konwencja przyniosła wielkie psy. Jime Litwalk z sezonu 3 i 7 sprzątał dom przez weekend.Tatuaż @jimelitwalkNowa ikona szkoły wykorzystała swoje mocne strony w Edmonton, skomponując na wystawie dwie wyjątkowo dziwaczne prace. Jego spuścizna jest dowodem na to, że marka Ink Master naprawdę stała się globalna i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, którzy inni tatuatorzy dołączą do sieci absolwentów w sezonie 11.

Realizm DarkTrash

tatuaż

Po pierwsze, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny tatuator na konwencie, Liverpool's Anrijs Straume wypuścił w ten weekend 3 niesamowite kawałki.