Kultura

WSPANIAŁY I GORY – SARAH MUDLE

Jej tors jest pokryty pęcherzami wypełnionymi ropą. Jej prawe oko zostało wydłubane i zwisa do policzka, zwisając z nerwu wzrokowego. Jej zęby są zakrwawione, a przez złuszczoną skórę głowy możemy zobaczyć jej czaszkę i trochę materii mózgowej. Jednak nikt nie zaprzeczy, że jest absolutnie piękna!?

Dobrze, że's ponieważ osoba, którą właśnie opisaliśmy, to makijażystka i modelka tatuażu Sarah Mudle i ona's właśnie skończyłem nakładanie ostatecznych wykończeń, aby uzyskać kolejne arcydzieło makijażu gore.

Jakiś czas temu rozmawialiśmy z Sarą i zaraz rozgrzejemy Twoje zmysły mieszanką krwi i wspaniałości.

Czas na szok i ahhhh!

Zrzut ekranu 28.03.2017 o godzinie 17.39.56

Zdjęcie przez Instagram

Zdjęcie przez InstagramWyrwane mięso z realistycznie ciemną, krwawą tkanką pod spodem. Eeeek!Zdjęcie na InstagramieRozdziawione usta stały się jednym z najpopularniejszych ekstremalnych makijaży!Zdjęcie na Instagramie Nawet bez całej skóry Sarah tworzy jeden seksowny szkielet.Zdjęcie przez Instagram Zbyt realistyczne i zbyt bolesne!Zdjęcie na Instagramie Po prostu daje ci chwilę wytchnienia od gore.Zdjęcie przez InstagramOczywiście nie. Nie masz nosa!Zdjęcie na Instagramie Och czekaj, oczy też zniknęły. Jednak to, co pozostało, nadal wygląda całkiem nieźle.Zdjęcie na InstagramieSamodzielne podejście Sarah do koncepcji dwóch twarzy!Zdjęcie na Instagramie Nie, powinno się wyjaśnić za około... 30 lat.Zdjęcie na Instagramie Hej, kto w tle robi zdjęcia?!Zdjęcie przez InstagramChociaż Twoje zęby wymagają trochę pracy....jak piękna jest Sarah bez makijażu.Zdjęcie na Instagramie... zanim powiesz dobranoc. A może powinniśmy powiedzieć do widzenia?! Muaaaaah! Udostępnij tę funkcję, jeśli podobała Ci się praca Sarh Mudle!

Oderwać!

Zdjęcie przez Instagram

Wyrwane mięso z realistycznie ciemną, krwawą tkanką pod spodem. Eeeek!

Creeeeeepy!

Zdjęcie przez Instagram

W domu z kotami