Kultura

Wspaniała kobieta nigdy nie wychodzi z mody

Prawdziwa klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Wiemy, że z biegiem lat to wyrażenie stało się tylko banałem, ale to nie'to znaczy, że nadal jest'prawda. Na przykład, kiedy dzisiaj przyjrzeliśmy się sztuce pokrywającej ciało Kerri King's Inked Girl of the Day, od razu pomyśleliśmy o tym starym kasztanach. Jasne, tradycyjnie inspirowane tatuaże Kerri doskonale podkreślają jej piękno w sposób, w jaki inne style tatuowania po prostu mogą'T.

W jej profilu czasami Not Safe For WorkInked Girls możesz rzucić okiem na wszystkie Kerri'fantastyczna praca. Najbardziej uderzającym z nich jest jaskrawo kolorowy rękaw zakrywający jej lewe ramię. Wszystkie tatuaże, które składają się na utwór, nawiązują do tematu "beznadziejny romans," według Kerri. Można by pomyśleć, że rękaw poświęcony tak surowemu pomysłowi byłby ciemny i opuszczony, ale w rzeczywistości jest odwrotnie; nawet przy wyrażaniu beznadziejnych ideałów kolory dają wrażenie, że pozostała jeszcze iskierka nadziei i że w końcu wszystko się ułoży.

Kerri wspomina, że ​​planuje zastosować ten sam zabieg na rękawie na prawym ramieniu. Mam nadzieję, że ona'Podzielę się z nami zdjęciami, ponieważ uwielbiamy to, co jej artysta zrobił lewą ręką i my'Chciałabym zobaczyć, czy nowy rękaw może w ogóle dorównać majestacie jej oryginalnego rękawa.

Jeśli podoba ci się Kerri, naprawdę musisz sprawdzić całą jej galerię NSFW tutaj. Jeśli chcesz zobaczyć setki piękniejszych wytatuowanych kobiet na naszej stronie Inked Girls, kliknij tutaj.

Jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać naszą kolejną Inked Girl of the Day, prześlij swoje portfolio pod tym linkiem. 

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Mrożony" Koszulka z wycięciem od Black Market Art