Kultura

Woody ożywa

Od czasu do czasu widzimy tatuaż, który jest tak szalony, że zmusza nas do podwójnego ujęcia. Ten tatuaż 3D Toy Story's Woody jest zdecydowanie jednym z nich. Kiedy podnieśliśmy naszą zbiorową szczękę z podłogi i zaczęliśmy naprawdę patrzeć na ten kawałek przez Craig Cardwell byliśmy pod jeszcze większym wrażeniem. Ono's niezaprzeczalne, że naprawdę wygląda jak ta osoba'jego ramię należy do sympatycznego kowboja, którego głosu użyczył Tom Hanks w popularnych filmach Pixara.

Wygląda na to, że Cardwell doprowadził do perfekcji sztukę używania tatuaży do zmieniania ludzi's ramiona w ramiona postaci z kreskówek. Cardwell wykonał również niesamowity tatuaż 3D przedstawiający popularną postać anime Goku z Dragon Ball Z. Sztuka znaleziona w animacji stanowi naturalne przejście do sztuki tatuażu, więc'Nic dziwnego, że można wyprodukować tak imponujące elementy 3D. Ale co, jeśli inspiracją i tematem tatuażu jest?'t animowany?

Na tej liście tatuaży 3D zobaczysz kilka różnych rodzajów tatuaży 3D, w tym tatuaże zwierząt tak realistyczne, że'Sprawię, że twoja skóra zacznie cierpnąć. Czy to motyl siedzący na osobie's ramię czy wąż pełzający po nim'omijać osobę'na ramieniu będziesz zachwycony sposobem, w jaki ci utalentowani artyści potrafili sprawić, że ich tatuaże wydają się skakać ze skóry.

Sprawdź tę niesamowitą listę tatuaży 3D i powiedz nam, co myślisz. Jeśli masz własny kawałek 3D, który Twoim zdaniem jest porównywalny pod względem jakości, podziel się nim z nami hasztagiem Inkedmag na Instagramie.

Świeca Kot Pyropet

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Pyropet" Świeca dla kota