Kultura

WIDEO! To może być najbardziej bolesny tatuaż w historii!

Uśmiechnij się i znoś to!

Od tysięcy lat kobiety cierpią, próbując nadążyć za kapryśnymi i seksistowskimi wymaganiami społeczeństwa'wiecznie zmieniająca się interpretacja tego, co stanowi kobiece piękno.

W świecie zachodnim nowoczesne trendy obejmowały wszystko, od implantów piersi, przez redukcję talii, po zastrzyki z botoksu i nie tylko.

Wybielanie zębów w celu uzyskania bardziej atrakcyjnego uśmiechu stało się powszechną procedurą poprawiania urody zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ale w niektórych krajach Afryki Zachodniej kobiety kontynuują starożytną i bolesną praktykę tatuowania dziąseł na czarno jako sposób na upiększenie uśmiechu.

Ten film pokazuje, jak bolesne może to być… a pogarszają go tylko warunki, w jakich jest ono wykonywane.

artykuł-2256816-16BE419C000005DC-202_634x343

Zdjęcie przez youtube

Bolesne tylko do oglądania!

Zdjęcie za pośrednictwem youtube Kobiety biorące udział w tej starożytnej procedurze tatuażu wierzą, że uatrakcyjnia on ich uśmiech; utrzymuje zdrowsze dziąsła i zapobiega nieświeżemu oddechowi.Zdjęcie za pośrednictwem youtube W Afryce Zachodniej tatuaże na dziąsłach nie są wykonywane w sklepie, ale na podwórku tatuażystki, a członkowie rodziny „klienta” otaczają ją w celu wsparcia.Zdjęcie przez youtube Średnia opłata za te tatuaże na dziąsła wynosi 1 USD. Marieme, Afrykanka, postanowiła udokumentować ten proces i nagrała go na wideo.Zdjęcie przez youtube Zabieg jest tak bolesny, że w pewnym momencie na filmie zobaczysz, jak odpycha rękę tatuażysty.

Zły oddech

Zdjęcie przez youtube

Kobiety, które biorą udział w tej starożytnej procedurze tatuażu, wierzą, że to uatrakcyjnia ich uśmiech; utrzymuje zdrowsze dziąsła i zapobiega nieświeżemu oddechowi.

Bolesne wideo!

Zdjęcie przez youtube