Kultura

Wideo: Robot do tatuażu został ulepszony

W zeszłym roku grupa studentów projektowania odpowiedziała na wyzwanie francuskiego Ministerstwa Kultury i zmodyfikowała drukarkę 3D, aby zmienić ją w maszynkę do tatuażu. Maszynie udało się wytatuować niemal idealny okrąg na ramieniu jednego z projektantów. Podczas gdy wiele osób było pod wrażeniem robota do tatuażu, i słusznie, my byliśmy nieco zaskoczeni tym pomysłem. Jest coś w przekazaniu tatuażu maszynom, które dały nam wizje Dzień sądu.

Uczniowie, którzy teraz nazywają siebie Odpowiednia publiczność, skupili całą swoją uwagę na ulepszaniu robota do tatuażu. Obserwując, do czego jest teraz zdolny, możemy't pomóc, ale przechylić kapelusz. Teraz maszyna może robić znacznie więcej niż tylko proste kółka — cyfry, litery, faliste linie i wiele więcej. Na poniższym filmie możesz obejrzeć maszynę w akcji.

Mimo to wszystko wydaje się nie tak. Choć wynalazek jest imponujący, wydaje się, że usuwanie ludzkiego elementu tatuażu wydaje się błędem. Jedną z naszych mniejszych obaw jest to, jak powiesz maszynie, że jesteś gotowy na wytłumienie bólu. Nie jest jasne, czy operator będzie w stanie zatrzymać się w okamgnieniu, czy choćby trochę odpuścić. Ale nie jest to tak szkodliwe dla tatuowania, jak odczuwanie utraty intymności między tatuatorem a klientem. Jest coś naprawdę wyjątkowego, gdy ktoś zostaje naznaczony na całe życie przez inną osobę. Dlatego artyści uwielbiają tatuować swoich przyjaciół i bliskich, może to być wspaniałym przeżyciem. I mniej wiesz, jak mówić w systemie binarnym, trochę zabraknie konwersacji, podczas gdy maszyna zacznie nad tobą pracować.

Dopóki praca Odpowiednich Widzów i ich tatuażującego robota pozostaje fajną osobliwością, my'Będę dalej oklaskiwał ich pracę, to jest cholernie imponujące. Pozwolić'Po prostu wstrzymaj się z zastąpieniem wszystkich tatuatorów z krwi i kości robotami, OK?

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Męskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Mężczyźni's "Smutny T-Rex" Koszulka Goodie Two Sleeves