Kultura

WIDEO: Rihanna Straddles i tatuaże Ktoś za swoją kampanię albumową

Na wypadek, gdybyś nie't słyszała lub widziała Rihannę ma nowy album zatytułowany ANTI. Zła dziewczyna połączyła siły z Samsungiem, aby promować płytę, drażniąc publiczność kampanią wideo, PRZECIWDZIENNIK. Co tydzień publikowany jest nowy film w oczekiwaniu na jej ósmy album studyjny; ona trzyma datę premiery w ścisłej tajemnicy.

Celem kampanii jest pokazanie widzom, jak dotarła do miejsca, w którym jest dzisiaj. Pierwszy film (R1) z serii miał tytuł "Sypialnia," następnie R2, "Studio," następnie R3, "Gabinet." W tym tygodniu RiRi zadebiutowało wideo R4, "Salon tatuażu," w którym siada okrakiem na bezradnym, mocno wytatuowanym facecie podczas tatuowania kropek na jego czole. Podczas tatuowania niebieski atrament wycieka z jego wnętrza.

Na końcu każdego filmu widz jest proszony o zwiedzenie pokoju przez wirtualną symulację, używając swojego smartfona jako interfejsu. Wydaje się, że grasz w Grand Theft Auto, z wyjątkiem tego, że zamiast siać spustoszenie na spokojnych ulicach, wędrujesz po Rihannie'w sypialni, widząc małe dziewczynki (mała Rihanna?) w lusterku w szafie i patrząc na mężczyznę, który tuszuje się w salonie tatuażu. Mówi się, że każda symulacja dostarcza wskazówek dotyczących tego, co:'s pochodzić z ANTI.

Każdej symulacji towarzyszy również grafika określająca znaczenie niektórych symboli. Grafika dla "Salon tatuażu," zawiera ikony fotela do tatuażu, maszynki do tatuażu, smartfona i kciuka w górę. Tutaj's co oznacza każda ikona:

IMG_1020

I tak po prostu w końcu wiemy, co Rihanna'wygląda jak proces tatuażu. Kolejne cztery filmy są zablokowane poniżej "Salon tatuażu," więc może tylko cztery tygodnie do ANTY?

Jeśli chodzi o jej wirtualną sypialnię, wygląda tak samo upiornie jak ty'oczekuję. Zobacz, jak tatuuje nieszczęsnego faceta w "Salon tatuażu" poniżej.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Butcher Knives Sterling Silver Kolczyki od SpragWerks

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Butcher Knives Sterling Silver Kolczyki od SpragWerks