Kultura

WIDEO: Khloe Kardashian usuwa swoją „naklejkę na zderzak”

Wideo i galeria podążają za tekstem

"Żegnaj naklejka na zderzak!!!"

Najmłodsza siostra Kardashian (z wyłączeniem Jenners) usunęła tatuaż z dolnej części pleców. Khloe nadąża za swoim rodzeństwem' dominacja w mediach społecznościowych (Kim niedawno przebiła Beyonce wśród obserwujących, zanim została pokonana przez Taylor Swift), podzieliła się z nią bolesnym procesem usuwania tatuaży 31,4 miliona Instagram Obserwujący.

Zanim podziękujesz znanemu dermatologowi kosmetycznemu dr Simon Ourian za swoją pracę Khloe zacytował na piśmie starszą siostrę Kim Kardashian West, "powinienem'słuchałem Kim, kiedy mi powiedziała 'jesteś skończony't umieścić naklejkę na zderzaku na Bentley.'"

Mogą't powiedzieć, że zgadzamy się z tym mottem, ponieważ możemy wymienić sporo "Bentley" z dużą ilością bardzo seksownych "naklejki na zderzak." To powiedziawszy, Khloe'Dawny tatuaż nie spełniał standardów Kardashian. 31-latka zrobiła sobie tatuaż, gdy miała zaledwie 16 lat, ale "to'już nie jest taka słodka," ona mówi.

Podobno atrament był hołdem złożonym jej zmarłemu ojcu Robertowi Kardashianowi seniorowi; "Tatuś" został napisany nad małym krzyżem. Trochę niegrzeczna pod względem umiejscowienia, ale Khloe zawsze była znana z prowokacji.

Pozwolić'rozmawiamy o tym, dlaczego my'tutaj – Instavideo. To jest niesamowite. Niektóre z tatuaży są nadal widoczne, gdy obserwujemy, jak dr Ourian usuwa go bezpośrednio z Khloe'skóra. My'z pewnością nie była to jej pierwsza sesja z dermatologiem; usuwanie tatuażu to długotrwały proces. Khloe może mieć wysoką tolerancję na ból, gdy śmieje się z agonii, ale mimo to ostry dźwięk zapewnia to, co już wiedzieliśmy: usuwanie tatuażu to dziwka.

Gwiazda reality show wciąż ma byłego męża Lamara Odoma'inicjały wypisane tuszem na jej prawej ręce… czy to będzie następne??

Sprawdź wideo poniżej.

khloe5f-1-webZrzut ekranu 2015-09-08 o godzinie 10.14.03Zrzut ekranu 08.09.2015 o godz. 22.13.05Zrzut ekranu 08.09.2015 o godz. 10.12.51Dostępne na INKEDSHOP.COM:Zniżka w sklepie z tuszem