Kultura

Wideo! Artysta aresztowany za tortury tatuażu na młodym złodzieju!

Czy poszedł za daleko??

Ronildo Moreira de Araujo, 29-letni tatuażysta i jego sąsiad-idiota zostali aresztowani po tym, jak dosłownie wzięli sprawiedliwość w swoje ręce, wytatuowując portugalskie słowa "eu sou ladrao e vacilao", co znaczy "Jestem złodziejem i nieudacznikiem" na czole młodego mężczyzny.

Wiadomości z Sao Bernardo do Campo donoszą, że 9 czerwca 17-letni złodziej został złapany przez dwóch mężczyzn, gdy próbował ukraść rower jednonogiemu mężczyźnie w okolicy. sąsiad Wesley Carvalho dos Reis, 27 lat, został przesłany i wywołał uzasadnione oburzenie.

Ty decydujesz, czy kara była zbyt surowa dla popełnionego przestępstwa.

Przestraszony!

Kiedy wideo stało się wirusowe, krewni rozpoznali chłopca, który zaginął od 31 maja.

Kiedy wideo stało się wirusowe, krewni rozpoznali chłopca, który zaginął od 31 maja.

Akt tortur

Czy kara jest zbyt surowa za przestępstwo? Film pokazuje przestraszonego nastolatka siedzącego na krześle, podczas gdy tatuażysta obraża chłopca przed popełnieniem tego, co policja Sao Paolo nazywa

Czy kara jest zbyt surowa za przestępstwo? Film pokazuje przestraszonego nastolatka siedzącego na krześle, podczas gdy tatuażysta obraża chłopca przed popełnieniem tego, co policja Sao Paolo nazywa "akt tortur".

Wciąż zaginiony!

Niestety, miejsce pobytu chłopca nie jest obecnie znane, chociaż Ronildo i Maycon powiedzieli policji, że wypuścili go po incydencie.

Niestety, miejsce pobytu chłopca nie jest obecnie znane, chociaż Ronildo i Maycon powiedzieli policji, że uwolnili go po incydencie.

Tatuaż!

Aconteceu no Vale, brazylijski portal informacyjny, poinformował, że kampania internetowa mająca na celu zebranie pieniędzy i opłacenie usunięcia tatuażu została zorganizowana i już zebrała 20 000 brazylijskich reali (8 400 USD), przekraczając cel 15 000 brazylijskich reali.

Aconteceu no Vale, brazylijska witryna informacyjna poinformowała, że ​​kampania internetowa mająca na celu zebranie pieniędzy i opłacenie usunięcia tatuażu została zorganizowana i już zebrała 20 000 brazylijskich reali (8 400 USD), przekraczając cel 15 000 brazylijskich realów.

Niepokojące wideo!