Kultura

Urban Meyer planuje trochę atramentu, aby uczcić mistrzostwa kraju

Zapomnij o Disneylandzie, Urban Meyer udaje się do salonu tatuażu. Teraz, gdy Meyer trenował swojego Ohio State Buckeyes do nieprawdopodobnych mistrzostw kraju, musi dotrzymać obietnicy zdobycia atramentu. Wkrótce po pokonaniu mocno faworyzowanej Alabamy w pierwszej rundzie College Football Playoff Meyer obiecał swojej drużynie, że jeśli uda im się zdobyć jeszcze jedno zwycięstwo, dostanie tatuaż. Nie wiadomo jeszcze, jaki tatuaż planuje Meyer. Na szczęście mamy kilka pomysłów.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Skazana czaszka" Kieliszek

Najprostszym pomysłem jest prosty blok O, z którym kilku piłkarzy ma już tatuaże. "i'Będę tu dręcząc go o to, dopóki tego nie dostanie," Defensive End Joey Bosa powiedział USA Today. "i'pójdę z nim, ja'mam już mój blok O." Jest coś do powiedzenia o tym, że Meyer dostaje atrament, który pasuje do tatuaży niektórych jego graczy, ale uważamy, że mógłby zrobić trochę lepiej, być może trochę się z tym dziwić.

Tatuaż, który bardzo chcielibyśmy uzyskać Meyer, byłby portretem superfana ze stanu Ohio "Pan Big Nut." Chociaż możesz nie znać go z imienia, jeśli kiedykolwiek oglądałeś stan Ohio, wiesz, o kim mówimy. On'to wielki facet z malowaniem na twarzy, krzyczy do kamery. Wiesz, ten facet.

Kto nie chciałby wytatuować na nich twarzy tego faceta?

Kto by chciał'nie chcę tego faceta'wytatuowana na nich twarz?

Jak wspaniale byłoby, gdyby Meyer poszedł do artysty takiego jak Nikko Hurtado i dostał jego gigantyczny fotorealistyczny portret?

Jeśli to's nie Meyer'W takim stylu myśleliśmy, że mógłby zrobić sobie tatuaże na kostkach. Tak się składa, że "Kasztany" pasowałby idealnie do autokaru'ręce.

Brutus the Buckeye byłby idealny do niezliczonych pomysłów na tatuaż.

Brutus the Buckeye byłby idealny do niezliczonych pomysłów na tatuaż.

Może Meyer będzie chciał zdobyć atrament, który uczci nie tylko ten tytuł, ale także dwa, które wygrał podczas trenowania Florida Gators. Co byłoby lepszym mashupem niż tatuaż maskotki Ohio State, Brutusa, "Tebowing?"

A może Meyer mógłby użyć tatuażu jako pretekstu do zrobienia zdjęcia? "Ta szkoła na północy." Teraz, gdy Michigan sprowadziło Jima Harbaugha, aby ponownie rozpalić rywalizację, Meyer może podsycić płomienie, robiąc szyderczy tatuaż skierowany do Wolverines. Może Brutus pobił Wolverine’a. Lub M z kółkiem i przecięciem przez nie. Możliwości są nieskończone.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Unisex

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Unisex "Grube dziewczyny przytulają się lepiej" Koszulka od Dpcted Apparel

My'Po prostu z entuzjazmem widząc, że Meyer wybrał tatuaż jako sposób na uczczenie swojego zespołu'zwycięstwo. Trzeba się zastanowić, czy myślał, że jego drużyna naprawdę ma szansę wygrać wszystko, kiedy złożył swoją obietnicę, czy obietnica prostego trenera, który zrobi sobie tatuaż, dostarczyła trochę dodatkowej motywacji dla jego zawodników. Niezależnie od tego, uwielbiamy pomysł, że on'zamierza się wytatuować i mam nadzieję, że nie't wycofać się z obietnicy. przywdziewać'Nie martw się, gdy zobaczymy, co ostatecznie wybierze Meyers – och, proszę, niech to będzie portret Pana Wielkiego Orzecha – podzielimy się tym ze światem.