Kultura

Ukryte tatuaże Blacklight odtwarzają magię Harry’ego Pottera

Jeśli jesteś zagorzałym fanem Harry’ego Pottera i chcesz uzyskać tatuaż inspirowany szalenie popularną serią książek JK Rowling, możesz rozważyć jeden z tych niesamowitych tatuaży w czarnym świetle, które pozostają ukryte, dopóki nie zostaną ujawnione w specjalnym świetle UV . To idealny kawałek atramentu dla fanów Harry’ego Pottera, którzy chcą odtworzyć magię serii w tajemniczym projekcie tatuażu. W interesie pełnego ujawnienia, kilku lekarzy i tatuatorów wypowiedziało się przeciwko temu rodzajowi atramentu, ostrzegając, że tatuaże wykonane w świetle ultrafioletowym mogą zawierać fosfor, pierwiastek reagujący na promieniowanie UV, który może być toksyczny dla ludzi. Jednakże, słynny nowojorski tatuażysta JonBoy, mówi, że są całkowicie bezpieczni, a nawet ma własny tatuaż w świetle UV. Więc sprawdź je!

Ten tatuaż w stylu Harry'ego Pottera zawiera trzy zestawy odcisków stóp naniesionych poziomo na ramieniu, ale czarne światło ujawnia resztę atramentu, który zawiera frazę „uroczyście przysięgam, że nie knuję nic dobrego”. Ta ukryta fraza jest ukłonem w stronę Mapy Huncwotów, która pomogła Harry'emu i przyjaciołom przekraść się po Hogwarcie bez wykrycia. W serialu Mapa Huncwotów ma niewidzialny atrament, który pojawia się tylko wtedy, gdy osoba wypowiada zdanie: „uroczyście przysięgam, że nie knuję nic dobrego”.Podobny projekt, ten tatuaż Harry'ego Pottera zawiera pojedynczy zestaw odcisków stóp na nadgarstku, z tym samym zdaniem: „uroczyście przysięgam, że nie jestem dobry” poniżej. Mamy przeczucie, że oddani fani Harry'ego Pottera prawdopodobnie rozpoznaliby te ślady nawet bez ujawnienia światła ultrafioletowego, ale nawet oni mogą być zaskoczeni, widząc, że reszta tatuażu wygląda nieco magicznie!Ten fan Harry'ego Pottera poszedł z innym podejściem do tatuażu UV, otrzymując element reagujący na promieniowanie UV inspirowany znakiem Insygniów Śmierci, trzema potężnymi magicznymi przedmiotami, które rzekomo zostały stworzone przez Śmierć i przekazane trzem braciom z rodziny Peverell. Tatuaż zawiera prostą pionową linię reprezentującą Starszą Różdżkę, okrąg przecinający linię Kamienia Wskrzeszenia oraz trójkąt obejmujący dwa symbole, które reprezentują Płaszcz Niewidzialności, z których wszystkie pojawiają się tylko w specjalnym świetle UV.Ten tatuaż ma podobny projekt Insygniów Śmierci, ale z niewielkim skrętem. Zamiast prostej pionowej linii symbolizującej Starszą Różdżkę, ten tatuaż Harry'ego Pottera zawiera błyskawicę, która przecina krąg Kamienia Zmartwychwstania i trójkąt Płaszcza Niewidzialności, ukłon w stronę blizny w kształcie błyskawicy, którą Harry Potter pozostawił, gdy Lord Voldemort położył przekleństwo na niego jako niemowlę. Nawet jeśli istnieje możliwość, że mogą być niebezpieczne dla twojego zdrowia (koniecznie zbadaj tę technikę tatuażu przed zakupem własnego), te wyjątkowe tatuaże z czarnego światła Harry'ego Pottera są całkiem fajne, a my mamy uczucie, że nawet JK Rowling by się z tym zgodziła!czaszka kieliszekinkedshop

Ten tatuaż w stylu Harry’ego Pottera zawiera trzy zestawy odcisków stóp naniesionych poziomo na ramieniu, ale czarne światło ujawnia resztę atramentu, który zawiera frazę „uroczyście przysięgam, że nie knuję nic dobrego”. Ta ukryta fraza jest ukłonem w stronę Mapy Huncwotów, która pomogła Harry’emu i przyjaciołom przekraść się po Hogwarcie bez wykrycia. W serialu Mapa Huncwotów ma niewidzialny atrament, który pojawia się tylko wtedy, gdy osoba wypowiada zdanie: „uroczyście przysięgam, że nie knuję nic dobrego”.