Kultura

Udekoruj swoją łazienkę Norman Bates

Jeśli kiedykolwiek złapię się na podniesienie telefonu i usłyszenie przerażający, zabójczy twarz z duchemr z drugiej strony pytając mnie o mój gust filmowy, jednoznacznie odmówiłbym. Nie, nie lubię strasznych filmów. W ogóle. Te, które widziałem, głęboko mnie przeraziły, ja'Jestem przestraszonym kotem. Więc kiedy zobaczyłem dzisiaj's Produkt dnia InkedShop, Mata do kąpieli we krwi, Cholernie prawie wyskoczyłem ze spodni.

Oczywiście rozumiem, że ja'mw mniejszości tutaj. Są miliony ludzi, którzy kochają Alfreda Hitchcocka, a w szczególności film „Psycho” (I'm bardziej skłaniam się ku naszej seksownej interpretacji filmu z Leah Jung), która marzyłaby o udekorowaniu łazienki w sposób, z którego Norman Bates byłby dumny. Mata do kąpieli we krwi jest idealna dla fanów horrorów w każdym wieku, nie wspominając o tym, że byłaby cholernie dobrą dekoracją, gdy urządzisz imprezę Halloween, którą planowałeś.

Coś nam mówi, że kiedy pan Bates wyjął nóż rzeźniczy i zrobił swoje najgorsze, bałagan nie ograniczał się tylko do maty do kąpieli. przywdziewać'nie martw się, ty'nie będziesz musiał sam robić bałaganu, INKEDSHOP.PL ma dla Ciebie cały zestaw. Potrzebujesz ręcznika, który wygląda na zakrwawiony? Nie ma problemu, mamy Ręcznik do kąpieli we krwi. Chcesz, aby zasłona prysznicowa miała ten sam szkarłat? "farba?" Bum. Tutaj'czyż Zasłona prysznicowa do kąpieli we krwi. 

Więc na co czekasz? Udaj się do INKEDSHOP.PL dzisiaj i odbierz Mata do kąpieli krwi i więcej.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Mata do kąpieli we krwi

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Mata do kąpieli we krwi