Kultura

Tylko dla najlepszych przyjaciół F*@#ing

Przyjaciele to ludzie, z którymi spotykasz się w barze. Najlepsi przyjaciele to ci, którzy zagrają twoim skrzydłowym, gdy uderzysz tego uroczego faceta. I najlepiej kurwa' przyjaciele to ci, którzy pomogą ci ukryć ciało, gdy wszystko pójdzie na południe. Dziś's Produkt dnia InkedShop jest tylko dla tej ostatniej kategorii bardzo wyjątkowych ludzi. ten "Najlepszy przyjaciel na zawsze" Naszyjnik autorstwa Souvenir Jewelry x Inked jest wyposażony w dwa oddzielne łańcuchy, dzięki czemu każdy może pokazać, jak ważna jest twoja przyjaźń. A kiedy jesteście razem, możecie trzymać dwa wisiorki obok siebie i będzie tak słodko, że wszyscy w pokoju będą chcieli zwymiotować. W dobry sposób.

Ono'nie to, że musisz zdobyć "Najlepszy przyjaciel na zawsze" Naszyjnik, aby udowodnić, że jesteś BFF-my'upewnij się, że przeszedłeś już wystarczająco dużo dziwacznych sytuacji i późnych telefonów od władz, że twój związek jest solidny. Ale czasami po prostu chcesz zrobić coś miłego dla tej osoby, która niezliczoną ilość razy trzymała twoją głowę z toalety, nawet jeśli to tylko po to,'Nadal tam będę następnym razem. To'gdzie? INKEDSHOP.PL wchodzi.

Prawdziwy geniusz "Najlepszy przyjaciel na zawsze" Naszyjnik jest taki, że pozwala podarować prezent swojemu przyjacielowi, a jednocześnie dostać coś dla siebie. Huzzah.

Więc kieruj się do INKEDSHOP.PL i podnieś "Najlepszy przyjaciel na zawsze" Naszyjnik autorstwa Souvenir Jewelry x Inked Dziś. Ty'Pokocham to, a twój przyjaciel to pokocha – wszyscy wygrywają.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Najlepszy przyjaciel na zawsze" Naszyjnik autorstwa Souvenir Jewelry x Inked