Kultura

Tusz i kolaż

Dziś'czaszka dnia to ten niesamowity kawałek autorstwa Russell James! James jest bardzo utalentowanym tatuażystą, skupiającym się na stylizowanej pracy kolorystycznej i opartym na: Zły osioł tatuaż w Lake Ozark, Missouri.

Na dzisiaj'kostka do czaszki, widzimy jednego z Jamesów' najfajniejsze kawałki czaszki. Uwielbiamy surrealistyczny i dadaistyczny charakter, jaki ma ten kawałek, a także ukłon w stronę stylu polki śmieciowej, który można znaleźć w kolorystyce. Czerwono-czarne, przypominające szkice kawałki tatuażu podtrzymują tę zabawną i wyjętą z pudełka estetykę polki śmieci, co widać wyraźnie w strzałkach, ptaku i sercu. Ten bardziej ilustracyjny styl jest następnie skontrastowany z realizmem i odważnym, realistycznym kolorem samej czaszki.

Tam'Jest to zdecydowanie wpływ Dali w tym utworze, ponieważ James pozwala, aby kolażowa czaszka spływała w dół, z czego Dali jest bardzo dobrze znany w swoich własnych kultowych pracach. Dodaje do tego kolorystyka i pęknięcia w tej czaszce's przestarzały wygląd, jednak dzieło jako całość jest następnie skontrastowane przez włączenie efektów kolażu, w ten sposób zmieniając starsze i nowsze style sztuki.

Ta zabawna mieszanka stylów, aby stworzyć jeden spójny wygląd, została pięknie wykonana przez Jamesa i sprawiła, że ​​ta odjechana czaszka jest dziś nie do pomyślenia'wybór. Ten styl jest bardzo nieszablonowym spinem na tatuażach, szczególnie w przypadku obrazu typowo kojarzonego z minimalizmem w tradycyjnym amerykańskim stylu.

Aby zobaczyć więcej artystycznych czaszek, sprawdź niektóre z naszych ulubionych wszech czasów tutaj.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Czaszka cukrowa" Łyżeczka do herbaty ze stali nierdzewnej