Kultura

Turniej Tatuaże Szaleństwo – czarno-szara runda 2

To nasz ulubiony miesiąc w roku z jednego prostego powodu: marcowe szaleństwo, no i przesiąknięty alkoholem Dzień Świętego Patryka. Chociaż uwielbiamy wypełniać przedziały turnieju NCAA i wrzucać nasze wypłaty do większej liczby puli niż w stanie Floryda, wciąż pragniemy większej konkurencji; konkretnie chcemy turnieju drabinkowego, który byłby bardziej w naszym stylu. Mając to na uwadze, stworzyliśmy turniej Inked Tattoo Madness 2014.

Wzięliśmy 64 tatuatorów i wrzuciliśmy ich do wspornika podzielonego na cztery różne style tatuowania: Styl Japoński, Czarny & Szarość, realizm i pole. Pole składa się z torby ze stylami tatuażu, w tym tradycyjnych, nowych szkół, akwareli i wielu innych. W turnieju nie ma rozstawienia, ponieważ wprowadziliśmy nazwiska losowo. Wybierając tatuaż do udziału w turnieju, przejrzeliśmy internetowe portfolio każdego artysty i wybraliśmy pierwszy tatuaż, który sprawił, że opadły nam szczęki z podziwu.

Przez cały marzec będziemy publikować posty z serią pojedynków, w których przeciwstawiają się sobie dwaj artyści, abyście mogli głosować na faworyta. Zwycięzca przechodzi do następnej rundy drabinki, a przegrany wraca do domu. 7 kwietnia ogłosimy zwycięzcę Turnieju Inked Tattoo Madness 2014 wybranego przez wasze głosy.

W zeszłym tygodniu zakończyliśmy pierwszą rundę turnieju i zawęziliśmy pole do 32 artystów tatuażu. Do końca tego tygodnia zostanie nam 16. Dzisiaj dajemy wam rundę 2 czerni i szarości. Nie zapomnij wrócić i zagłosować w drugiej rundzie zarówno w regionie Japonii, jak i Realizmu. Przewiń w dół i zagłosuj na swoich faworytów.

Kliknij galerię poniżej, aby wysadzić wspornik.

carlgrace

Tatuaż przez Carl Grace

korymiller

Tatuaż przez Corey Miller

carlostorres

Tatuaż przez Carlos Torres

tyeharris

Tatuaż przez Tye Harris

Antonio Todisco

Tatuaż przez Antonio Todisco

BigGus1

Tatuaże przez Wielki Gus

juncza3

Tatuaż przez cze Cha

obrabować

Tatuaż przez Rob Richardson

tatuażowe szaleństwo-2.