Kultura

Turniej Szaleństwa Tatuażu – Runda Polowa 2

To nasz ulubiony miesiąc w roku z jednego prostego powodu: marcowe szaleństwo, no i przesiąknięty alkoholem Dzień Świętego Patryka. Chociaż uwielbiamy wypełniać przedziały turnieju NCAA i wrzucać nasze wypłaty do większej liczby puli niż w stanie Floryda, wciąż pragniemy większej konkurencji; konkretnie chcemy turnieju drabinkowego, który byłby bardziej w naszym stylu. Mając to na uwadze, stworzyliśmy turniej Inked Tattoo Madness 2014.

Wzięliśmy 64 tatuatorów i wrzuciliśmy ich do wspornika podzielonego na cztery różne style tatuowania: Styl Japoński, Czarny & Szarość, realizm i pole. Pole składa się z torby ze stylami tatuażu, w tym tradycyjnych, nowych szkół, akwareli i wielu innych. W turnieju nie ma rozstawienia, ponieważ wprowadziliśmy nazwiska losowo. Wybierając tatuaż do udziału w turnieju, przejrzeliśmy internetowe portfolio każdego artysty i wybraliśmy pierwszy tatuaż, który sprawił, że opadły nam szczęki z podziwu.

Przez cały marzec będziemy publikować posty z serią pojedynków, w których przeciwstawiają się sobie dwaj artyści, abyście mogli głosować na faworyta. Zwycięzca przechodzi do następnej rundy drabinki, a przegrany wraca do domu. 7 kwietnia ogłosimy zwycięzcę Turnieju Inked Tattoo Madness 2014 wybranego przez wasze głosy.

W zeszłym tygodniu zakończyliśmy pierwszą rundę turnieju i zawęziliśmy pole do 32 artystów tatuażu. Do końca tego tygodnia zostanie nam 16. Dzisiaj dajemy wam drugą rundę realizmu. Nie zapomnij wrócić i zagłosować w drugiej rundzie języka japońskiego, realizmu i czerni i szarości. Przewiń w dół i zagłosuj na swoich faworytów.

Kliknij galerię poniżej, aby wysadzić wspornik.

tatuaż-napierśnik-myke-komory

Tatuaż przez Myke Chambers

Mikecole

Tatuaż przez Mike Cole 

kelly-doty-6b

Tatuaż przez Kelly Doty

Róża

Tatuaż przez Róża Hardy

kropki

Tatuaż przez Chaim Machlev

tatuaże-by-roxx-twospirit-3

Tatuaż przez Roxx

Justyna

Tatuaż przez Justin Nordine

pietro_sedda-

Tatuaż przez Pietro Sedda

tatuażowe szaleństwo-2.