Kultura

Trendy w tatuażu na rok 2016

Galeria podąża za tekstem

W 2015 roku zobaczyliśmy mnóstwo spektakularnych tatuaży. Niesamowite projekty codziennie pojawiały się w świecie tatuażu. Ono'Można śmiało powiedzieć, że dzisiejsi artyści nadal przeczą oczekiwaniom dotyczącym tego, co tatuator może zrobić z ludzką skórą. Dziesięć lat temu wielu założyłoby, że style tatuażu, takie jak realizm, nie będą dobrze przekładać się na ludzkie ciało, ale Nikko Hurtado, Bang Bang, Yogi Barrett i inni przeciwstawili się przeciwnościom..

Nie ma wątpliwości, że tatuaże z 2016 roku będą nadal przekształcać nasze wyobrażenie o tym, czym tatuaż może, a czym nie może być. Spodziewamy się, że trendy z 2015 roku przeniosą się na 2016 rok, ponieważ świat tatuażu był już narażony na niektóre z wielkich wyczynów w branży.

zrzut ekranu-2015-12-11-at-22634-pm

Osoby z całego świata co roku skłaniają się ku jednemu z najgorętszych trendów w tatuażu, więc podsumowaliśmy kilka stylów i wzorów, na które warto mieć oko w 2016 roku.

dr-woo-1

Minimalistyczne Tatuaże

My'Widziałem ogromny wzrost minimalistycznych tatuaży w ciągu ostatnich kilku lat, z artystami tatuażu takimi jak Bang Bang i Dr Woo nanoszenie mikroskopijnych wzorów na ciała niektórych z najwybitniejszych postaci młodego Hollywood. A ponieważ ten trend tatuażu dosłownie przejmuje świat, możemy spodziewać się, że będzie nadal rósł w przyszłym roku. Trend ten dociera do nietkniętej grupy demograficznej osób, które nigdy wcześniej nie weszły do ​​salonu tatuażu, a w 2016 roku nieuniknione jest, że coraz więcej osób będzie robiło tatuaże w tym popularnym przez celebrytów stylu.

mo-ganji-2

Tatuaże z pojedynczą linią

Innym trendem w tatuażu, który opiera się na minimalistycznym designie z fachowym wykonaniem, są tatuaże jednoliniowe. Ten styl został udoskonalony przez tatuatora, Mo Ganji i już widać wzrost zapotrzebowania na tatuaże złożone z jednej ciągłej linii. Te uproszczone tatuaże mają taki sam urok jak minimalistyczne projekty Dr. Woo i Bang Bang i możemy oczekiwać, że klienci z całego świata będą gromadzić się w tym nadchodzącym stylu.

bang-bang-3

Tatuaż z podwójną ekspozycją

Oprócz tego, że jest artystą, który zajmuje się tatuowaniem gwiazd, Bang Bang jest artystą, który stara się tatuować niemożliwe. Pracuje głównie w czerni i szarości, aw tym roku parał się tworzeniem tatuaży z podwójną ekspozycją. Wielu artystów z całego świata zainspirowało się fotografią z podwójną ekspozycją i powtórzyło technikę tatuażu. Ten styl jest niezwykle trudny do wykonania, ale jeśli jest wykonany poprawnie, tworzy naprawdę niewiarygodny tatuaż. Możemy się tylko spodziewać, że w 2016 roku więcej artystów będzie próbowało tworzyć tatuaże z podwójną ekspozycją.

sasha-unisex-4

Kubizm Tatuaże

Kubizm może być stylem malarskim stworzonym przez Pabla Picassa na początku XX wieku, ale czy wiesz, że's także rosnący styl tatuażu? W ostatnich latach tatuatorzy, tacy jak Sasha Unisex, zmodyfikowali tę technikę malowania skóry i stworzyli jeden z najbardziej pożądanych obecnie stylów. Sasha Unisex'Tatuaże opierają się na ogólnych zasadach kubizmu, wykorzystując bloki kolorów do kształtowania wspaniałych portretów zwierząt i kwiatów. Wielu artystów zapożyczyło z jej stylu we własnej twórczości. Dla obu płci's tatuaże zyskały popularność na całym świecie, ponieważ są niezaprzeczalnie kobiece i niepowtarzalne w ich wykonaniu. Widzieliśmy, jak inni artyści używają kubizmu w tatuażach, aby uzyskać ten sam efekt graficzny i jest prawdopodobne, że w 2016 r. kubizm będzie nadal rósł w popularności.

corey-boski-5

Geometryczne Tatuaże

Geometryczne tatuaże pojawiły się w mediach społecznościowych i masz takich artystów jak, Corey Boski oraz Thomas Hooper podziękować za to. Geometryczne tatuaże odbiegają od znanych stylów, takich jak amerykańska tradycja czy realizm, wnosząc coś nowego do stołu. Na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, zauważyliśmy, że coraz więcej entuzjastów tatuażu zwraca się w stronę tego stylu — udało się to'na czaszkę Benjiego Maddena. Geometryczny styl pozwala artyście stworzyć w 100% unikalny wzór, który można wykonać zarówno w małych kawałkach, jak i w projektach całego ciała. Ten styl jest'Nigdzie nie chodzę.

katie-shocrylas-6

Hiperwibrujące Tatuaże

Podczas gdy 2015 miał to'Dzięki sporemu udziałowi czarno-szarych wzorów był to również rok, w którym świętowano tatuaże w żywych kolorach. Jedną z najbardziej znanych artystek, która wykorzystuje kolor na swoją artystyczną przewagę, jest Katie Shokrylas, tatuator z Vancouver, który przenosi dynamikę na inny poziom. Shokryla's tatuaże dosłownie wyskakują ze skóry z powodu jasnych i odważnych pigmentów, które pakuje w skórę. Jej projekty udowadniają, że hiperkolorowy tatuaż może być równie elegancki jak czarno-szary. Shokryla's projekty przemawiają do dziś's na rynku tatuażu, ponieważ stanowią przykład tętniącego życiem żywiołu XXI wieku i zapewniają odświeżającą zmianę w stosunku do innych popularnych stylów tatuażu. Pozwolić's ładują się do 2016 roku z oszałamiającymi hiper-wibracyjnymi tatuażami.

złodzieje-wieży-7

Tatuaże z pejzażem miejskim

Wszyscy widzieliśmy tatuaże z pejzażem miejskim, które przedstawiają nasze ulubione miejsca, ale niezupełnie takie jak te wykonane przez Złodziei Wieży. Thieves of Tower wykorzystuje zdumiewającą technikę blackwork, aby przedstawić nawiedzoną gotycką architekturę atramentem, wnosząc na skórę element literackiej fantazji. Ten kalifornijski artysta rozwinął nasze zrozumienie tego, jak powinien wyglądać tatuaż na tle nieba. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ten styl w 2016 roku.

jogin-barrett-8

Mieszanie stylów

Z biegiem czasu wszyscy widzieliśmy około miliona amerykańskich tatuaży tradycyjnych i realistycznych, ale czy widziałeś połączenie tych dwóch bardzo różnych stylów? W 2015 roku Yogi Barrett złamał wszelkie zasady tworzenia tatuaży, które łączą klasyczne techniki tradycyjnego tatuowania z fotorealistyczną tematyką. Barretta's tatuaże łączą te dwa style w sposób, który nigdy wcześniej nie był wykonywany. Teraz oni'to świetny sposób dla entuzjastów tatuażu, aby oddać hołd wielu stylom jednocześnie. Branża tatuażu, jaką znamy, zmienia się na naszych oczach.

zrzut ekranu-2015-12-11-at-20415-pm

Surrealistyczne Tatuaże

Innym stylem tatuażu, który zyskał na popularności, jest surrealizm (dzięki, Iwana). Pomimo tego, że opiera się na klasycznym ruchu artystycznym, styl tatuaży surrealistycznych jest w rzeczywistości dość szeroki. Tatuaż surrealistyczny może obejmować style realizmu, czarno-szarego i abstrakcyjnego. Ten styl rozwija naszą wyobraźnię i wykorzystuje irracjonalne zestawienia kreatywnych obrazów w każdym projekcie. Odważ się marzyć z nowym atramentem w 2016 roku.

jesse-rix-10

Tatuaże Złudzenie Optyczne

Podobnie jak tatuaże surrealistyczne, tatuaże z iluzją optyczną bawią się wyobraźnią, ale to, co je oddziela, to to, że tatuaże złudzeń optycznych są wykonywane, aby oszukać oko, by pomyślało, że projekt ma trójwymiarową głębię lub się porusza. Jeden artysta w szczególności, że tatuaże z iluzją optyczną paznokci są Jesse Rix. Jego tatuaże wyglądają, jakby wyłaniały się ze skóry. Inne tatuaże złudzeń optycznych są konstruowane przy użyciu geometrycznych wzorów lub biomechanicznych projektów, które wprowadzają steampunk do skóry. Ten styl cieszy się popularnością w ciągu ostatnich kilku miesięcy i z łatwością stanie się jednym z najpopularniejszych stylów na 2016 rok.