Kultura

Travis Barker’s MUSINK Festival już w ten weekend

Gotowy na wysadzenie drzwi? Już w ten weekend 17-19 marca to 10. doroczny festiwal MUSINK, przedstawiony przez samego badass Travis Barker. Trzydniowy hangar obejmuje wystawę tatuaży, pokaz samochodowy i niesamowitą muzykę.

Wśród tatuatorów, którzy będą obecni, są Nikko Hurtado, Cheuy Quintanar, Shawn Barber, Freddy Negrete, Big Gus, Big Sleeps i inne wielkie nazwiska, w tym Oliver Peck, który mówi, "MUSINK to jedna z moich ulubionych. Zawsze zajęty, zawsze zabawny, zawsze ma świetną muzykę i oczywiście wielu najlepszych tatuatorów na świecie.”

Famous Stars and Straps prezentuje pokaz Low and Slow Car Show, który pokaże jedne z najlepszych amerykańskich klasyków i lowriderów w południowej Kalifornii, w tym niektóre z własnej kolekcji Barkera.

O tak, i muzykę. „Cieszy mnie dziesiąty rok muzyki, tatuaży i samochodów z takimi legendarnymi zespołami jak NOFX, Pennywise, Bad Religion i The Vandals” – mówi Barker.

“Może'być bardziej podekscytowany powrotem na MUSINK, jednym z najlepszych festiwali w południowej Kalifornii, jeśli nie najlepszym!" mówi Fletcher Dragge z Pennywise. "Tatuaże, muzyka, samochody, rowery i niekończący się alkohol? Jak może być lepiej? Zawsze szalenie wspaniała impreza z dobrymi przyjaciółmi, niesamowitymi artystami tatuażu i najlepszymi zespołami na świecie. Ono'to nie myślenia! Do zobaczenia w dole, głupcy!"

Fat Mike z NOFX dodaje: „Kiedy jestem przeziębiony, lubię słuchać Muse i brać dużo cynku. Więc kiedy usłyszałem o festiwalu MUSINK, byłem podekscytowany! "Musimy to zagrać!" Chyba że oczywiście zachoruję.

-Sprawdź chorą akcję z zeszłego roku's MUZYKA w pokazie slajdów-

Musink2016_Taylor-Foiles_015(med)DanielRojas-FogPonownie-MUZYKA2016-SAMOCHODY-1-2DanielRojas-FogAgain-MUSINK2016-D35SDR-2DanielRojas-FogPonownie-MUZYKA2016-DAY2MK-20Musink2016_Taylor-Foiles_001Musink2016_Taylor-Foiles_007(crop2)Musink2016_Taylor-Foiles_008Musink2016_Taylor-Foiles_020