Kultura

Timmy B ogłasza projekt Two of a Kind Art 2015

Zatrzymać! Współpracuj i słuchaj, ponieważ powracają dwa w swoim rodzaju!

W 2014 roku pierwszy w historii wspólny projekt tatuażu na dużą skalę, Dwa z gatunku. Ostatni rok, Christa oraz Frank La Natra's studio tatuażu, W Galerii Lasu, był gospodarzem wydarzenia Two of a Kind, podczas którego wiele grup dwóch artystów spotkało się, aby pracować nad ogromnymi płótnami głównymi. Teraz, gdy nadchodzi rok 2015, Timmy B's Tatuaż NiteSowa studio będzie gospodarzem drugiej rundy!

W tym roku zaczyna się już większy start, ponieważ lista 26 artystów, którzy mają wziąć udział w wydarzeniu, została właśnie opublikowana na stronie Timmy B.'s Instagram. Wszyscy artyści z New School lubią Kelly Doty do Australii'ikona realizmu Benjamin Laukis mówi się, że jest częścią tego roku's zbiorowe. Zgodnie z postem na Instagramie, jest jeszcze jedno szczęśliwe 27 miejsce do zdobycia jako pakiet nagród na ten rok's Funt mięsa zwycięzca.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z kolaboracją tatuaży, kolaboracja zazwyczaj składa się z dwóch artystów o podobnych lub różnych stylach, pracujących nad stworzeniem jednego spójnego dzieła, które zawiera obie ich charakterystyczne estetyki, nie wyglądając, jakby zostały połączone przez dwóch artystów. Wydarzenie artystyczne Two of a Kind jest monumentalnym punktem zwrotnym dla branży tatuażu, która pracuje nad zniesieniem starych tabu dotyczących tatuowania i zamiast tego promuje sztukę, dzięki której tatuaże powoli zyskują reputację w dzisiejszych czasach.

Więc upewnij się, że podążasz @TwoOfAKindEvent na Instagramie i bądź na bieżąco z wszystkimi niesamowitymi współpracami na horyzoncie. Chcesz zobaczyć, co kawałek przez Megan Jean Morris oraz Scotty Munster wyglądałby jak? Daj znać artystom! Wydarzenie szuka teraz próśb o współpracę!

Jeśli zdarzyło Ci się tęsknić w zeszłym roku'wydarzenie, my'mam cię przykryte. Sprawdź wszystkie niesamowite kolaboracje, które zainspirowało wydarzenie 2014 tutaj!

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Atrament" Termiczna bluza z kapturem InkAddict