Kultura

Tennessee Volunteers Fan udowadnia, że ​​„krwawi na pomarańczowo” dzięki nowemu tatuażowi na nodze

Zagorzali fani idą hard for the Vols

Fani uniwersyteckiej drużyny futbolowej Tennessee Volunteers żyją i oddychają UT, i zrobiliby prawie wszystko, aby udowodnić swoją lojalność wobec zespołu, w tym wpadli pod igłę, aby zrobić trwały tatuaż poświęcony Wielkiej Pomarańczy. Niestety, tatuaż drużyny piłkarskiej jest prawie zawsze wątpliwą decyzją. Co się stanie, jeśli nagle uznasz, że nie lubisz już zespołu? Co się stanie, jeśli drużyna zmieni nazwę lub, co gorsza, kolory? Co jeśli, nie daj Boże, skończysz grać w piłkę nożną dla kogoś innego? Szkoła? Ale dla fanów Tennessee Volunteers „krwawią na pomarańczowo” i to wszystko. Mówiąc o rzeczach, które są śmieszne, będąc niezwykle oddanym drużynie piłkarskiej, ostatnio w Internecie krąży nowy tatuaż fanów Wolontariuszy, odznaka honoru, która oddziela prawdziwego fana UT od reszty z nas, biednych durniów.

Tatuaż noszony przez użytkownika 247Sports A_True_Vols_Fan. Zdjęcie: 247Sports.com.

Tatuaż noszony przez użytkownika 247Sports A_True_Vols_Fan. Zdjęcie: 247Sports.com.

Rozpocznij pokaz slajdów poniżej, aby sprawdzić jeszcze większy tatuaż TN!

Fan Tennessee Volunteers wytatuował sobie na nodze ogromny kawałek. Zdjęcie: TwitterZdjęcie: Pinterest.W dzisiejszych czasach tatuaże drużyn piłkarskich to bez liku. Jest wielu zagorzałych fanów z trwałymi tatuażami poświęconymi ich drużynom, jedni dobrzy, inni zli, a są nawet inni fani Wolontariuszy, którzy kołyszą prawie dokładnie to samo „Lojalność” tat, kultowe pomarańczowe logo „Power T” i wszystkie. Ale ten koleś najwyraźniej poszedł o krok dalej, w tym kapiący bandaż w swoim tatuażu jako wyjątkowy dodatek do tatuażu w hołdzie, wszystko w imię udowodnienia, że ​​„krwawi na pomarańczowo” dla Volsów.Dylana Gibbsa; Ogromny tatuaż na żebrach Wolontariuszy stał się popularny w 2014 roku po tym, jak jego zdjęcie pojawiło się na Twitterze. Zdjęcie: Twitter. Być może jedynym tatuażem zespołu Wolontariuszy, jaki widzieliśmy, który jest lepszy (lub gorszy, w zależności od tego, jak na to spojrzysz) niż tatuaż tego faceta, jest atrament fana UT Dylana Gibbsa, który stał się wirusowy w 2014 roku, po innym TN fan zapytał, czy mógłby sfotografować kolorowy tatuaż wystający spod kombinezonu w biało-pomarańczową kratkę Gibbsa po meczu. Tatuaż Gibbsa UT to potężna scena klatki piersiowej przedstawiająca kultową kulę słoneczną, znajdującą się za stadionem Volunteers' Neyland w Knoxville, również uwzględnionym w tatuażu, oraz Henley Bridge po prawej stronie stadionu. Według Gibbsa gigantyczny tatuaż Ochotników powstał w ciągu kilku lat, zaczynając, gdy miał 19 lat. To jest oddanie zespołowi.

Ten wentylator krwawi na pomarańczowo

Fan TN Volunteers zapisał ogromny tusz "Lojalność" tatuaż na nodze przedstawiający drużynę's "Moc T" logo. Zdjęcie: Świergot.

Ten szczególny tatuaż fanów TN Volunteers jest nadrukowany tuszem w dolnej części nogi faceta i zawiera słowo „Lojalność” czarną czcionką, z logo Vols zamiast „T”. Nad częścią tatuażu „Lojalność” znajduje się również pomarańczowy plaster z logo „Power T”, z którego kapie pomarańczowa krew, na wypadek, gdybyś nie wiedział, że jest wielkim fanem Wolontariusze. Zdjęcie tatuażu zostało opublikowane Świergot Mirandy Brooke, fanki Vols, z podpisem: „Tak, nie mam na to nic. #Napraw toJezus”.